Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo sterownik silnika.

PiotrP5 28 Kwi 2003 22:43 4198 4
  • #1 28 Kwi 2003 22:43
    PiotrP5
    Poziom 11  

Mam problem poszukuje komputera do Mondeo 98r 1,8tdi endura jest to zwykły silnik z dodanym przepływomierzem i jakimś ustrojstwem w pompie wtryskowej .
    Czy ktoś ma lub wie gdzie moge zdobyć taki komputer, posiadam numer tego cuda i numer jego zamiennika.
    Wiem, iż można ominąć to cudo, powiedział mi to koleś z serwisu, lecz ja bez schematu niebardzo wiem jak .
    Może ktoś posiada schemat do tego auta lub pomijał ten układ albo wie jak to zrobić .
    Silnik zapala,lecz przy wchodzeniu na obrot strasznie kopci i ogólnie kuźluje.Wolne też nie za bardzo ,ogólnie kupa złomu.Ponoć po ominięciu jest troszeczke słabszy lecz działa .
    Wszelka pomoc mile widziana .
    Posiadam komputer do Eskorta z tym silnikiem, lecz nie zaskakuje prawdopodobnie ma inną komunikacje z immobilajzerem .Po podłączeniu nie zapala się kontrolka w zegarze .
    Prosze o jakąkolwiek pomoc .
    Piotr

0 4
  • #2 28 Kwi 2003 23:48
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 06 Maj 2003 13:05
    PiotrP5
    Poziom 11  

Wiem iż jest to wyjście lecz wiem też iż można to ominąć w inny sposób .
    Gdybym miał przynajmiej schemat instalacji to mógłbym coś ruszyć .Narazie autko stoi od roku w kszakach i niszczeje. :(

0
  • #4 12 Lip 2003 08:55
    PiotrP5
    Poziom 11  

Nikt nie posiada schematu do mondeo :cry: :(

0
  • #5 08 Sie 2007 08:22
    jarzab
    Poziom 2  

witam jestem nowy mam podobny problem i mam mk2 ghia 1.8td 97r silnik endura de jak bylbys uprzejmy przeslac mi jaki sterownik potrzebuje chodzi o numer bede bardzo wdzieczny pozdrawiam Robert

0