Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak mikrofonu w mikserze

hose_kk 22 Sty 2006 12:08 3846 3
  • #1 22 Sty 2006 12:08
    hose_kk
    Poziom 10  

Po zainstalowaniu nowych sterów ze strony firmowej DELL nie mam w mikserze windows mikrofonu. Chodzi mi konkretnie o kartę odtwarzanie - bo w nagrywaniu już jest. Wcześniej miałem sterowniki: zintegrowany kontroler audio Intel(r) i wszystko było OK

Komp Dell Latitude C840, mikrofon jest wbudowany, działa przy nagrywaniu w rejestratorze, ale nie działa np. w skype. Nia ma go w zaawansowanych, właściwościach. Wszystko przejrzałem dokładnie

Myślę że trzeba jakoś przywrócić sterownik, ale jak ?? nie mogę zrobić przywracania systemu bo te stery zainstalowałem już kilka miesięcy temu tylko nikto do tej pory nie umiał mi pomóc ....

Może teraz jest ktoś kto wie jak to przywrócić ??

Próbowałem zainstalować taki program Kx project ale nic on nie zmienia, nie mogę go włączyć, w menu start są tylko pliki:

instal aureal ... i uninstal i tyle.

0 3
  • #2 22 Sty 2006 20:14
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 23 Lip 2009 14:51
    radzu
    Poziom 12  

Wprawdzie bawię się w archeologa i ten temat ma już ponad 3 lata ale mam podobny problem.

Laptop Dell NC4200, na oryginalnych sterownikach dostarczonych przez producenta w mikserze nie ma mikrofonu.
    Gdy zainstalowałem standartowe windowsowe sterowniki Intel AC97 suwak mikrofonu się pojawił i w zasadzie wszystko zaczęło działać tak jak powinno lecz po wsadzeniu słuchawek nie wyłącza się wbudowany głośnik.
    Po ponownym zainstalowaniu sterowników producenta wyciszanie głośnika znów działa ale nadal nie ma suwaka mikrofonu.
    Serowniki Intela mają jeszcze jeden minus, dźwięk wyjściowy jest strasznie słaby, chyba nawet połowa tego co przy sterownikach producenta.

Czy ktoś zna jakieś sterowniki które mogły by pomóc ?
    Ewentualnie jakiś trik w rejestrze żeby stworzyć suwak mikrofonu.

Zależy mi na takiej konfiguracji gdyż chciał bym z tego korzystać przy małych plenerowych imprezach gdzie jest problem z każdym dodatkowym sprzętem, a wzmacniacz nie ma wejścia na mikrofon.

0
  • #4 15 Mar 2015 21:04
    hose_kk
    Poziom 10  

temat już nieaktualny więc zamykam

0