Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KUPIŁEM IRDA... POMOCY!!!!

skwiro 28 Kwi 2003 23:52 1040 4
  • #1 28 Kwi 2003 23:52
    skwiro
    Poziom 13  

Ostatnio na gieldzie dostalem "port IRDA" do PCta na RSie.Jednak po zainstalowaniu sterowników (WIN XP) na COMie -"IRDA" nie dziala.
    Na obudowie czesci odbiorczej tego ustrojstwa reklamuje sie firma PINNACLE SYSTEMS. Jak mi wiadomo ta firma raczej zajmuje sie kartami video? Czyzbym kupil jakiś kabelek do karty TV\VID??.
    Rozebralem to na czesci pierwsze i w srodku byla doida nadawcza,odbiorcza,jakis LM i jeszcze cos ??? wszystko robione w technologii masowej.
    A przecierz port IrDA powinien sie chyba skladac z troche innych elemetow??.

Moze ktos cos takiego kupil lub widzial (Wrocław)

Prosze pomozcie.Z gory dzieki.

Acha od tego ustrojstwa odchodza wtyczka RS 9pin RS 25pin I JESZCZE JEDEN KABELEK ???? zakonczony mini jack stereo (ten cienszy) i do tego przejsciowka z tego jacka na cos jakby SVHS ??? ale niewiem.

0 4
  • #2 29 Kwi 2003 00:04
    elektryk
    Poziom 42  

Rzeczywiście jakiś dziwny "patent" możesz zrobić zdjęcie skanerem? Ta przejściówka to chyba do PS2 a mnie ten układ wygląda na końcówke do klawiatury bezprzedowodowej.

0
  • #4 29 Kwi 2003 05:39
    andrew33
    Poziom 18  

Witam
    To jest rzeczywiście interface do kamer.
    Jeszcze w zeszłym roku tłumaczyłem temu gościowi, że robi ludzi w balona ,ale jego to nie obchodzi.
    Pozdrawiam.

0