Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon i250- problem

22 Sty 2006 15:07 2046 1
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich i prosze o pomoc.
    posiadam drukarke canon i250 od dwuch dni. Dostalem ja od kolegi i na poczatku drukowala tylko kolor a czarny byl zaschniety. Postanowilem wlozyc głowice na noc do plynu aby ja udroznic.
    Po wlozeniu glowicy do drukarki udalo mi sie wydrukowac jedna strone testowa a potem drukarka stanela i pojawil mi sie komunikat ze jest offline
    Odtej pory zaczely sie problemy kiedy próbowalem wlaczyc drukarke na chwile zapalala sie dioda zielona i bylo slychac stuk jakby silniczek chcial przesunac glowice ale drukarka sie wylacza zielona dioda gasnie i za kazdym razem tak samo reaguje na nacisniecie wlacznika:( nawet po otworzeniu drukarki koszyk glowicy nie przesowa sie w pole ladowania tuszu czyli nawet niema mozliwosci wyciagniecia glowicy ani tuszy. Dopiero po wyciagnieciu Glowicy drukarka zaczyna dzialac normalnie czyli po otworzeniu drukarki koszyk glowicy przesowa sie w pole ladowania tuszy. Natomiast gdy ponownie zainstaluje glowice problem zaczyna sie powtazac :(Prosze o pomoc:cry:
  • Poziom 15  
    wkladales czarny tusz do firmowego jakiegod dobrego plynu przystosowanego do tego kartidźA?? bo na moje oko tan na odleglosc to to wyglada jakby potym udraznianu cos sie stalo z glowica od czarnego ba sam mowiles ze po wyjeciu go problem znika ja bym radzil kupic nowy czarny tusz albo kupic pusty uzywany i go zregenerowac

pzdr