Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Konica Minolta
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon i250- problem

toomek05 22 Sty 2006 15:07 1959 1
  • #1 22 Sty 2006 15:07
    toomek05
    Poziom 9  

Witam wszystkich i prosze o pomoc.
    posiadam drukarke canon i250 od dwuch dni. Dostalem ja od kolegi i na poczatku drukowala tylko kolor a czarny byl zaschniety. Postanowilem wlozyc głowice na noc do plynu aby ja udroznic.
    Po wlozeniu glowicy do drukarki udalo mi sie wydrukowac jedna strone testowa a potem drukarka stanela i pojawil mi sie komunikat ze jest offline
    Odtej pory zaczely sie problemy kiedy próbowalem wlaczyc drukarke na chwile zapalala sie dioda zielona i bylo slychac stuk jakby silniczek chcial przesunac glowice ale drukarka sie wylacza zielona dioda gasnie i za kazdym razem tak samo reaguje na nacisniecie wlacznika:( nawet po otworzeniu drukarki koszyk glowicy nie przesowa sie w pole ladowania tuszu czyli nawet niema mozliwosci wyciagniecia glowicy ani tuszy. Dopiero po wyciagnieciu Glowicy drukarka zaczyna dzialac normalnie czyli po otworzeniu drukarki koszyk glowicy przesowa sie w pole ladowania tuszy. Natomiast gdy ponownie zainstaluje glowice problem zaczyna sie powtazac :(Prosze o pomoc:cry:

0 1
  • Konica Minolta
  • #2 22 Sty 2006 15:16
    Blackchart
    Poziom 15  

wkladales czarny tusz do firmowego jakiegod dobrego plynu przystosowanego do tego kartidźA?? bo na moje oko tan na odleglosc to to wyglada jakby potym udraznianu cos sie stalo z glowica od czarnego ba sam mowiles ze po wyjeciu go problem znika ja bym radzil kupic nowy czarny tusz albo kupic pusty uzywany i go zregenerowac

pzdr

0