Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nadstaweczki na GDS30/30

_eddie_ 23 Sty 2006 11:42 2702 4
  • Bedac w potrzebie zagrania imprezki (tzn. mam umowe na poczatek lutego) a, ze przed swietami sprzedalem paczki bylem zmuszony "wystrugac" takie paczuszki.Docelowo bedzie tam glosnik PEAVEY`a 12" ale teraz w pakach siedza GDS.Strojenie na ucho pod jedna sztuka tego piwejka poniewaz brak do niego jakichkolwiek parametrow.Glosniki poszly do malej regeneracji (lata robia swoje) i teraz wsadzilem tam GDS ;) . Powiem tak:one czuja sie tam jak w domu :P . Strojenie jest na okolo 70hz wiec graja tam dosc ciekawie.Dodam, ze gwizdki sa piezo ale beda gdtw.Nie wiem tylko jak bedzie ze zwrotkami wiec teraz tylko to "charczydelko" i elektrolit.Druga paczka sie okleja wiec nie dalem fotek.Napedzam to koncem mocy ADS 2*150W.Tonsilek to wytrzymuje :D

Cennik ;) :

Plyta wiora 18mm - 120zł
    Głosniki - PEVAY SCORPION - mialem , Piezzo 7zł sztuka , GDTW - mam
    Grille,BR,Kocyk,Klej,Terminale - okolo 100zł z przesyłkami

Fajne!
  • #2 23 Sty 2006 11:47
    _eddie_
    Poziom 32  

Zapomnialem dodac, ze bas jest puszczony bez zwrotki bo te peaveye sa szeroko pasmowkami i tak na ucho ida do okolo 3kilo wiec chyba sobie daruje.Paczki maja wzmocnienia.Do tego dojdzie po jednej "raczce" na kazda (na gorze).Paczki maja pracowac jako gory do tub na eminencach (15'') lub na malutkie salki jako pelne fronty.Ten ADS jest tylko na nie.I jeszcze jedno - te SCORPIONY sa 8ohmowe i sa glosniejsze od gds!.Jak tylko znajde dam ich zdjatka.Pozdrawiam :)

• #3 23 Sty 2006 18:31
    dywan86
    Poziom 18  

no ladnie to wyglada, dobrze ze zmieniasz tego dwizdka bo wiesz:-), skoro masz doly to zetnij wyzej te gdsy wiecej wytrzymia, nawet jak wsadzisz te peaveye, dobry pomysl te kolumny

pozdro

• #4 23 Sty 2006 20:52
    Jasie-k
    Poziom 19  

Mam pytanie do autora:
    - jakiej średnicy dałeś rurke br i jak ona wpływa na pracę gds'a. Nie przeciąża go ona mechanicznie?
    - jak się odczuwa w pracy różnicę pomiędzy obudową prostokątną a trapezową. To co mozna znaleźć to ogólniki i teoria a mi zależy na opini i twoich wrażeniach odsłuchowych
    Pozdrawiam

• #5 23 Sty 2006 22:56
    _eddie_
    Poziom 32  

Br ma cos okolo 9cm srednicy.Co do dlugosci to nie powiem teraz bo jest straaasznie zimno a nie chce mi sie schodzic juz dzis do garazu :P .Co do brzmienia to w trapezie czuje tylko tyle, ze mniej dudni.A to tylko zapewne dlatego, ze taka konstrukcja jest sztywniejsza.Wczesniej mialem takie nadstawki ale szescienne.

Do wspolpracy z tubami koniec mocy pod te paczki bedzie odciety do okolo 170zh.Ja wiem, ze gds wytrzymuje wiele.U mnie przy 70% mocy na koncowce glosnik zachowuje doskonala kontrole i nie grozi mu zniszczenie cewki.Cieplo tez odprowadza sie dobrze bo graly tak okolo 2 godzin i nic sie z nimi zlego nie stalo ;) .

Zobacze jak to sie spisze na wiekszej salce niz moj garaz :) ale to dopiero jak wroca scorpiony i wykoncze wszystko na "cycuśglanc" :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME