Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Medion MD 42072 - czytanie Divx

HarryJa 24 Jan 2006 18:23 2291 6
    HarryJa
    Level 10  
    Mam pytanie (może głupie dla tych którzy świetnie o tym wiedzą), ale czy istnieje taka możliwość, żeby DVD które oryginalnie przeznaczone jest do odczytywania DVD (czyli nie ma Divx-ów) mogło je mieć? Czy jest możliwość np. wgrania odpowiedniego oprogramowania, żeby sprzęt czytał polskie napisy i filmy w divx-ie?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
    oldboy
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Nie przepraszaj tylko zmień tytuł tematu i podaj w nim markę i model DVD. Tego wymaga regulamin, w przeciwnym razie temat powędruje do kosza.
    Witold5
    Level 32  
    Czy to jest możliwe zobacz w instrukcji,albo wejdż na stronę producenta i tam szukaj odpowiedzi,ewentualnie dzwoń do producenta,tam się wszystkiego dowiesz.Adres i telefon znajdziesz w intrukcji obsługi.Ja tak zrobiłem z odtwarzaczem DVD firmy LG.
    rychu1708
    Level 14  
    HarryJa wrote:
    Mam pytanie (może głupie dla tych którzy świetnie o tym wiedzą), ale czy istnieje taka możliwość, żeby DVD które oryginalnie przeznaczone jest do odczytywania DVD (czyli nie ma Divx-ów) mogło je mieć? Czy jest możliwość np. wgrania odpowiedniego oprogramowania, żeby sprzęt czytał polskie napisy i filmy w divx-ie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź!

Trafiłeś poprzednio na ludzi zbyt niecierpliwych-odpowiem krótko Nie odtworzysz nigdy na swoim odtwarzaczu plików filmowych komputerowych takich jak divix xvid avi-jedynie konwersja do VCD spowoduje ich odtworzenie -moge akurat ci pomóc w tej dziedzinie
    Pablo1964
    Moderator
    Odtwarzanie divX jest kwestią zastosowanego procesora a nie oprogramowania.