Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak gazu i obroty na 1.500 Renault Megan Scenic 1.9dTi

junglaf3 24 Jan 2006 21:12 3745 3
    junglaf3
    Level 10  
    Witam wszystkich.Mam problem z renault scenikiem 1.9dti ostatnio chciałem przeczyścic wszystkie kostki przy silniku i wszystko wydawało sie ok, ale rano jak odpaliłem po dodaniu gazu włączyła mi sie kontrolka żółta z pokrzywioną linią w prostokącie i zabrało gaz .Mam tylko 1500obr\min nie wiem co robic .Pojechałem na komputer ale słabych mam mechaników bo powiedzieli ze nie wiedzą co to jest tylko ,że wyświetla im sie coś z czujnikiem pedału gazu ale sam osobiscie podłączyłem do innego scenica i wszystko jest dobrze z czujnikiem dodaje gaz normalnie

Co robić koledzy proszę o pomoc !!!
    pozdrawiam Michał
    889385552
  • Helpful post
    Jacek79
    Level 37  
    cos z pedalem gazu , tak jak wyszlo w tescie. brak kontaktu, połączenia , przerwa w obwodzie.
    pewnie użyles wd 40 lub inne podobne co izoluje zamiast poprawiac kontakt.
    winetu
    Level 12  
    sprawdz końcówki w kostkach połączeniowych (kabina silnik) i czy nie jest przetarta instalacja na wysokości styku skrzyni biegów z silnikiem. może nie obyć sie po naprawie bez skasowania usterki
    Gregor_PL
    Level 13  
    Zalaczyl ci sie tryb awaryjny proponuje srawdzic gdzie znajduje sie komputer czy casem nie zawilgl od srodka,a te twoje czyszczenie kostek to moze po prostu,zbieg okolicznosci