Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nero Express 6.6.1.3 LabelFlash (oszukany przez sklep?)

MES Mariusz 25 Sty 2006 16:07 8717 16
  • #1 25 Sty 2006 16:07
    MES Mariusz
    Poziom 36  

Kurcze, mam problem :-/

Kupiłem w Proline ( www.proline.pl ) nagrywarkę NEC nd-4551a (label flash). Normalnie dodaje się do nich za złotówkę płytkę ze specjalnym wydaniem Nero, które obsługuje technologię labelflash. Jest to jedyna wersja, i jedyny program, który obsługuje tą technologię.

Niestety, kiedy kupowałem nagrywarkę, sprzedawca powiedział, że płytki z Nerem "wyszły", ale lada dzień znów się pojawią. Minęły dwa tygodnie, a po płytkach ani śladu.

W innych sklepach, normalnie do NEC-ów dołączone są płytki z Nerem, i nie ma z tym problemu. W Proline mnie załatwili :-/

Mam pytanie i prośbę! Czy ktoś dysponuje tą specjalną edycją: Nero Express 6.6.1.3 label flash? i miałby możliwość udostępnić?
    Bo nigdzie znaleźć tego nie mogę. Czuję się wyrolowany, wręcz oszukany :|

Mogę wkleić ksero paragonu i fotkę nagrywarki, tylko niech mnie ktoś poratuje programem do obsługi Label Flash.

• #2 25 Sty 2006 18:49
    Sawekfan
    Poziom 17  

Jak kupiłeś, mas zparagon i zapłaciłeś tą złotówke za program to pisz do nich albo dzwoń aby wywiązali się z umowy. Gdy będą opór stawiać to zawsze możesz podac im strony na których zrobisz im antyreklame :)

• #3 25 Sty 2006 19:52
    Platon
    Spec od komputerów

Nawet wersja oem powinna miec jakas plytke z podstawowym (czasem okrojonym) softem pozwalajacym wykorzystac jej mozliwosci. Idzi i kloc sie w sklepie, zeby dostac pelnowartosciowy towar.

• #4 26 Sty 2006 11:07
    MES Mariusz
    Poziom 36  

Platon napisał:
    Nawet wersja oem powinna miec jakas plytke z podstawowym (czasem okrojonym) softem

I normalnie tak jest. We wszystkich innych sklepach (wiem to teraz) dostaje się płytkę z nagrywarką (płytka wliczona w cenetowaru). A w Proline mnie wyrolowali :-/

Płytek brakło, nie wiadomo czy i kiedy będą :-/

• #5 27 Sty 2006 13:35
    Sawekfan
    Poziom 17  

Pozostaje Ci tylko walczyć z nimi o płytke. Jak każda firma pracują na swój dobry wizerunek i chyba nie będzie im obojętne gdy ktos będzie robił im antyreklame. Dzieki tej wiadomości w tym sklepie napewo nic nie kupie bo widać, ze traktuja niepowaznie klienta. Poza tym ciekawe jest, że płytek brakło do nagrywarek skoro są one umieszczone w pudełku z nagrywarką, przynajmniej zawsze tak miałem w LG lub Liteon-nie. Był przypadki gdy sklep wyciągał płytke z programem i sprzedawał go osobno za 20 zeta.

• #6 27 Sty 2006 13:53
    MES Mariusz
    Poziom 36  

Pudełka nie ma, bo to jest OEM, ale płytka, jak najbardziej jest do niego dodawana. Przynajmniej w pozostałych sklepach :-/

Głupio... Zwłaszcza, że to tej pory zawsze tam wszystko kupowałem :-/

• #7 29 Sty 2006 15:04
    Sawekfan
    Poziom 17  

Niestety nie jestem w stanie poratować Cię taką wersją Nero o jakiej piszesz. Osobiście walczyłbym z nimi o tą płytke bo przecież nie sprzedają teraz wszystkim nagrywarek bez programu do nagrywania. Chcą uchodzić za poważny sklep więc chyba mogą zamówić to Nero przysługujące Ci. W końcu gdybyś wiedział, ze taka akcja wyjdzie to mozliwe, że kupiłbys nagrywarke gdzie indziej wraz z programem. Aby przekonać się czy mówią prawde napisz do nich z innego mejla z zapytaniem czy mają na stanie jakiś tam model nagrywarki i czy dodawany jest do niego Nero. Jeśli odpowiedzą Ci, że tak to ewidentnie grają w kulki z Tobą.

• #8 03 Lut 2006 12:15
    Grzesiek_J
    Poziom 10  

Wczoraj kupilem identyczna nagrywarke. Rozniez niedostalem oprogramowania.(wersja Oem).
    Jednak juz udalo mi sie je zdobyc. :)
    Na Emuli znajdziesz obraz plytki Nero 6.6.1.3

• #9 05 Lut 2006 10:22
    Dorian Olech
    Poziom 27  

mam ta nagrywarke kupiona w proline i bez problemowo doatalem soft. nie mam za to jak sprawdzic bo nigdzie nie moge zdobyc plyt labelflash. Ale softem moge Cie poratowac. dorianolech(malpa)wp.pl

• #11 07 Lut 2006 22:35
    wilqcz
    Poziom 2  

Plytki do Labelflash a lightscrible sa totalnie inne. Lablflash wypala w glebi plytki a light scrible na powiezchni.
    tylko ze label flasz ma zaadoptowana stara technologie yamachy T@2 ktora pozwala wypalac grafiki na dowolnej dvd po stronie danyc a pustej przestrzeni. Mam nec3551 i sprawdzilem to organoleptycznie :)
    A plytki specjalne do labelflash bez problemów kupilem w komputronik.pl

• #12 07 Lut 2006 23:28
    Grzesiek_J
    Poziom 10  

Acha.
    Niewiedzialem. Sorki za wprowadzenie w blad :|

• #15 21 Lut 2006 16:35
    magi32
    Poziom 2  

spoko mie tez tak porobili ale niby moge sie zglosic do innej siedziby to dostane ten program!!
    Mam tylko pytanko jak wypalic oibraz z drugiej strony?jak wypale obraz to zajmie mi to miejsce tak? :|

• #17 22 Lut 2006 16:28
    qwerty99
    Poziom 1  

Witam!
    Mialem ten sam problem ale przeczytalem ze nero 6.6.1.4 (full wersja) ma tą opcje. ściagnąlem zainstalowalem i faktycznie działa.
    Pozdrawiam

p.s
    ..........................

Moderowany przez jankolo:

Niedozwolony tekst podany w post scriptum usunąłem. Niechże kolega zastanowi się, co napisał. Następny tekst tej klasy zostanie uhonorowany w najlepszym przypadku ostrzeżeniem

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo