Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoldStar CB-20A8og blokada rodzicielska

26 Sty 2006 07:40 1860 6
  • Poziom 10  
    Odbiornik jest przywieziony z niemiec był uszkodzony zasilacz.
    Po naprawie odbiornik pracuje prawidłowo ale okazało się że jest włączona blokada rodzicielska(albo funkcja hotelowa).zablokowane są przyciski na telewizorze a z pilota można przełączać kanały (do 5), regulować głośność, mute, power. Zastanawiam się czy podmiana epromu na czysty coś pomoże.:?:
  • Poziom 41  
    Spróbój tego Tryb hotelowy.
    1. Włączyć odbiornik telewizyjny.
    2. Za pomocą pilota ustawić poziom głośności na minimum (Volume 00).
    3. Nacisnąć jednocześnie przycisk [ VOL- ] na klawiaturze lokalnej i [ MUTE ] na pilocie.
    4. Na ekranie odbiornika powinno wyświetlić się następujące menu trybu hotelowego:
    Hotel Mode
    Password:
    Init Prog: * *
    Volume * *
    IIII - - - - - - -
    Hotel Lock On/Off
    5. Za pomocą przycisków numerycznych pilota wprowadzić po kolei cyfry 2 4 4 2, będące hasłem odblokowującym dostęp do menu trybu hotelowego.
    6. Za pomocą przycisków [ CH+ ] lub [ CH- ] przemieszczać strzałkę kursora na żądany parametr regulacyjny.
    7. W opcji ”Init Prog” za pomocą przycisków numerycznych pilota należy wprowadzić numer programu, na który każdorazowo zostanie włączony odbiornik po uruchomieniu.
    8. Za pomocą przycisków [ VOL+ ] lub [ VOL- ] ustawić żądany poziom głośności.
    9. Aktywować tryb hotelowy przez naciśnięcie przycisku [ VOL+ ] w opcji ”Hotel Lock On/Off”. Powinno wyświetlić się ”HOTEL LOCK ON”.
    10. Zapamiętać ustawienia przyciskiem [ DISPLAY ].
    11. W celu wyłączenie (dezaktywacji) trybu hotelowego należy powtórzyć procedurę od punktu 3, w opcji ”Hotel Lock On/Off” przestawiając za pomocą przycisku [ VOL- ] ustawienie z ”ON” na ”OFF”.
    Jak nie to podaj procesor i schzsis
  • Poziom 10  
    Niestety ta metoda nie zadziałała. Pojawia się tylko napis "LOCK ON" i nic więcej nie można zrobić. Procesor i chasis w tym modelu to GS8434-01C (PC-31A). Pozdrawiam
  • Poziom 41  
    Wstaw pamięc nowa i wsad
    albo czystą powinien wystartować
  • Poziom 23  
    Witam. A czy nie można wyłączyć tej blokady w MENU urzytkownika? Wczoraj właśnie naprawiałem Gold Stara z tym procesorem i właśnie w ten sposób zlikwidowałem blokadę. Wciskając MENU na pilocie było to chyba w czwartej planszy zaraz po instalacji. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Z pilota można zmieniać tylko kanały, rególować głośnością , AV, Mute i w rzaden sposób nie można wejść do Menu
  • Poziom 10  
    Zmieniłem eprom na czysty i wszystko jest w porządku