Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 2650 po chwili ciemny ekran.

26 Sty 2006 10:21 945 5
  • Poziom 21  
    Mam 2650 wlacza sie normalnie ale pisze wloz karte sim, a po chwili robi sie ciemny ekran i dopiero po zamknieciu i otwarciu robi sie normalny, po czym po chwili znowu jest cimny. Flaszowalem go i nic nie dalo, rozebralem wyczyscilem i nic. Nie widac uszkodzen tasmy. Co moze mu byc???
  • Poziom 17  
    Miałem podobny wypadek z 2600, wyświetlacz był ciemny, a jak wdusiło się przyciki zapalał się. Tel był po upadku. wymiana wyświetlacza i wygrzewanie płyty nie pomogło :(
  • Poziom 21  
    Kupilem ten fon za 50zl. Rozebralem i elegancko wyczyscilem. Tel smigal ze 2 godziny po czym znowu mu sie zaczelo tak robic. Znowu go rozebralem i sprawdzilem podlaczajac sama plyte dolna i gore bez panela i mu wogule sie tak nie robi. Starannie wszystko zlozylem no i smigal. Polozylem go wlaczonego przyszlem po okolo 3 godzinach otwieram no i znowu chwile spoko i czarny. Wylaczylem i wlaczylem i bylo dobrze. wydaje mi sie ze ma jakies zwarcie od panela bo bez panela jest oki. Co o tym myslicie??? Nikt takiego przypadku nie mnial???
  • Poziom 11  
    1.Sprawdź czytnik sim
    2.Taśma
    3.Full soft
  • Poziom 22  
    Ostatnio miałem podobny przypadek z 2650 tylko, że ona bez karty sim działała poprawnie a z kartą po zamknięciu i otwarciu wyłączała się lub ciemniał ekran, uszkodzona była taśma po wymianie której wszystko jest ok.

chief
  • Poziom 21  
    W moim przypadku tez po ywmianie tasmy wszystko gra. Temat zamykam