Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana odbiornika IR w odbiorniku telewizyjnym Sony S7040C

26 Sty 2006 18:41 786 8
  • Poziom 10  
    Dostalem od znajomego ten telewizorek z popsutym sensorem do pilota ale juz bez samego pilocika...moje pytanko dotyczy czy można wymienic ten sensorek i czy po zakupie pilota uniwersalnego będę miał jakieś problemy...ewentualnie czy można kupić gdzieś pilota do tego telewizorka...a nawet jak się da wymienić sensor to czy jest to opłacalne...dzieki z góry za odpowiedzi...:)
  • Spec od TV
    Witam
    To chyba SABA , a nie SONY ?
  • Spec od TV
    Witam!
    TO jest napewno Sony , nie spotkałem się z takim modelem Sony. (Saba S7040C to tak)
    .Podaj wszystko z nalepki na tylnej ściance.
  • Poziom 10  
    no ze tak powiem na obudowie z przodu jest Sony:/ znajomy kupil go w niemczech:/ nie widac ze ten napisik Sony byl przyklejany czy cus...naklejka z tylu jest kolo wejscia antenowego i symbol wziolem z tamtad...moge jutro wrzucic jakies zdięcie...made in France:) o dziwo na polskich stronach nie znalazlem zadnej informacji o tym telewizorku...na niemieckim eBay'u byla jedna licytacja tego TV...
  • Poziom 10  
    dlugi czas be odpowiedzi moj post zostaje...tak wiec moderatorze zamykam temat:|
  • Poziom 10  
    tak to ten...a jednak ktos sie pobawil z przyklejeniem znaczka:D i teraz pozostaje kwestia ile kosztuje sensor do tego tv...i jak ma sie sprawa z pilotami do niego...?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Pilot RCT2100 lub RCT100=COM3892 do kupienia np tu http://sklep.aswo.pl/szukaj/szukaj.php?txtSzukaj=COM3892&radSzukaj=nazwa&aswo=true reszta sklepów tu; https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic262615.html co do odbiornika podczerwieni to nie pamiętam jaki tam jest bo w tym modelu jeszcze nie wymieniałem , jest to Chassis ICC20 myśle jednak że 10-20zł (tylko czy na pewno jest uszkodzony przydał by się oscyloskop i posprawdzać impulsy)
  • Poziom 10  
    dzieki wielkie ludziska:) dobrze znac porady fachowcow:) pozdrawiam...zamykam temat;)