Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomóżcie - wzbudzający się alarm

Tombo55 26 Sty 2006 19:56 1347 2
 • #1 26 Sty 2006 19:56
  Tombo55
  Poziom 10  

  Mam zamontowany w samochodzie Passat B5 alarm SEO wraz z czujnikiem mikrofalowym i położenia. Co jakiś czas np. co miesiąc alarm bez powodu wyje, ja go wyłączam, a za kilkadziesiąt minut znowu wyje. Po takim incydencie mam spokój kilka dni lub tygodni i znowu taki numer. Wykluczyłem czujniki, gdyż wyje też po uzbrojeniu alarmu z wyłączeniem czujników. Co to może być ? Zauważyłem, że gdy alarm sam się uruchamia i wyje, a ja później wsiądę do niego i jadę to kierunkowskazy migają bardzo szybko (zarówno w lewo i prawo), może to jakiś ślad. Proszę o radę.

  0 2
 • #2 27 Sty 2006 00:40
  adamjur1
  Poziom 39  

  Może to antykidnaping - masz styk blokujący jego działanie ?
  Pozdr.J.

  0
 • #3 27 Sty 2006 12:26
  xwit
  Poziom 33  

  Sądząc po samochodzie to musi być SEO PERFECT.Te alarmy posiadają taką funkcje jak pamięć alarmu.A jest to właśnie po to by unikać takich sytuacji jak mówisz.Przekręcenie kluczyków w stacyjce spowoduje(po tym fałszywym alarmie jest to najlepiej zrobić)wyświetlenie się pamięci alarmów w kolejności od najświeższego do najstarszego.Cztery kolejne zdarzenia pokazywane są kolejno w odstępach 5-cio sekundowych(więc nie musisz tego robić zaraz po tym fałszywym alarmie,ale najlepiej jest zaraz by sięgnie pogubić.Jeśli oczywiście będziesz wiedział który był ten fałszywy).Sygnalizuje to ilość mignięć diody.I tak:
  -JEDNO mignięcie-alarm z drzwi
  -DWA mignięcia-alarm ze stacyjki
  -TRZY mignięcia-alarm z czujników dodatkowych
  W innych modelach sygnalizacja jest identyczna tylko różni się sposobem aktywacji.W CONCERTO i DOLPHIN'nie trzeba włączyć zapłon i nacisnąć przycisk nr.2 w pilocie i się wyświetli.A co do wyłączenia czujników dodatkowych to zobacz pod jakie wejścia są podpięte,bo ten kto montował mógł któryś podpiąć pod wejścia czujników drzwiowych :lol: bo w PERFECT'ci są dwa a DOLPHIN ma trzy.Jak masz więcej niż jeden czujnik to jakaś mądra głowa mogła na taki pomysł wpaść.Centralka się na bank nie zepsuła bo to się nie psuje.Owocnych poszukiwań.Dasz rade :wink:

  0
  Szukaj w 5mln produktów