Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Medion 1772t -mrugająca dioda stby.

26 Sty 2006 21:33 1227 7
  • Poziom 17  
    Witam. Monitor jak w temacie. Po włączeniu bez kabla sygnałowego monitor działa, mogę wejść do menu monitora, wszystko ustawiać"na slepo" ale po podłączeniu kabla sygnałowego do komputera po ok. 3 sekundach monitor sie wyłącza i miga dioda na pomarańczowo. Pomóżcie proszę z tą usterką.
  • Poziom 16  
    najprawdopodobnie masz uszkodzona przetwornice ktora nie wyrabia pradowo
  • Poziom 17  
    a jak ja sprawdzić że to akurat przetwornica??czy może to jest jakieś zabezpieczenie??
  • Poziom 14  
    Sprawdz kabel synchro H V czy dochdzi do procka
  • Poziom 20  
    Podmień eeproma i wsad.
  • Poziom 17  
    EEPROM zaprogramowałem na nowo, zczytałem go bez problemu tak więc nie powinien być uszkodzony...ale efekt jest ten sam.Kabel H i V sprawdzony- sygnał dochodzi do procka. Czy to możliwe że to procesor??macie jeszcze jakieś inne rady??
  • Poziom 20  
    Napisałem wyraźnie - podmien eeproma i wsad - to że go zczytałeś nie oznacza że jego zawartość jest poprawna , jedynie co to można uznać że sam układ jest ok , ale zawartości nie sprawdzisz , mogę ci podesłać z innych monitorów tak uwalone wsady że nigdy byś nie podejżewał je o błędy.
  • Poziom 17  
    Wsad oczywiście wgrałem inny. Ściągnięty z elektrody. Jeszcze co zauważyłem to to, że po włożeniu na nowo zaprogramowanej pamięci i włączeniu monitora było za dużo czerwieni po ustawieniu było ok. ale jak wyłączyłem i włączyłem ponownie ustawienia nie zostały zapamiętane. Czy to wina tego eepromu??czy kolejna usterka wyskoczyła??