Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z drukowaniem z pod DOS BARDZO PILNE

27 Sty 2006 23:48 2085 4
  • Poziom 9  
    Mam wielki problem będę zobowiązany za pomoc mam komputer przenośny HP bez złącza LPT .Do tego komputera muszę podłączyć drukarkę OKI która posiada tylko LPT więc kupiłem adapter z jednej strony podłańczam USB z drugiej LPT i tu zaczyna sie problem pod windowsem wszystko ok drukuje bez problemu natomiast z programu ksiegowego rachmistrz (działa pod DOS ) drukuje do połowy kartki połowę tekstu poczym przechodzi linijkę niżej i to samo jakby były źle ustawione marginesy ale nie skutkuje nic w ustawieniu drukarki .
    PROSZĘ O RATUNEK mój adres to bilek001(malpa)wp.pl
  • Spec od drukarek
    Witam
    - na poczatek radziłbym sprawdzić czy ustawiona w programie emulacja jest identyczna z tą w biosie drukarki.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    A gdzie można znaleść informacje o biosie drukarki oki i programie emulacyjnym ?
  • Spec od drukarek
    Witam.

Po pierwsze, podaj model drukarki.

W rachnistrzu i innych tego typu "bankrutach 2.1" z tej serii jest bodajże zakładka "konfiguracja" nie wiem co z poziomu użytkownika jest dostępne w tej zakładce, ja wchodziłem do niej z poziomu administratora i tam dokonuje się ustawień dla danej drukarki min. wybiera emulację.
  • Pomocny post
    Specjalista - kserokopiarki
    wraj program InsDruk o bedziesz mógł drukować