Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

monitor flatron f700b problem

28 Jan 2006 14:38 1670 2
  • Level 2  
    czesc chcialem sie zapytac mam ten monitor i mam takie cos ze jak go wlancze czy wylacze to na srodku blysnie lub mignie taka zielona kulka czy swiatelko i po paru godzinach jak go wlacze to mi ciszej zalaczy sie a wtedy mialem ze az tak glosno sie zalaczal brzdeknal ktos mi pisal ze luminofor sie wypali i niewiem co teraz swiecic swieci ale moze cos dalej sie dziac poradzcie mi czy cos sie zluzylo juz w nim pozdrawiam
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 27  
    Jesli ta plamka ma forme ostro świecącej kropki to masz uszkodzone wygaszanie i po kilku takich numerach wypali Ci czarną kropke w luminoforze na stałe.A jesli jest to rozległa okreslonego koloru plama zarys stopniowo zanikająca po wyłaczeniu to jest to wada kineskopu.I tę wade można zignorować .
  • Level 2  
    aha bo to jest tak tam gdzie pali sie kontrolka standby i wylacze palcem to na srodku jest pokazuje sie kolo w w srodku zielona kulka jest to na srodku ekranu i jak dam do serwisu to poradza sobie z tym prosze o odpowiedz