Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie amplitunera

wasiela 28 Sty 2006 21:09 1073 4
  • #1 28 Sty 2006 21:09
    wasiela
    Poziom 2  

Witam

Chcę zakupić amplituner Pioneera SX-303, jednak nie posiada on wyjścia AUX (jedynie we/wyjscia jak na zdjeciu tutaj), czy zatem można podłączyć do np. CD lub kasety i będzie dobrze działało ?

Kolejne pytanie czy ten Pioneer SX-303 to dobry wybór? czy znajdzie się coś lepszego w okolicy 300zł ?

Pozdrawiam

0 4
  • #2 28 Sty 2006 21:28
    Przemyslaw
    Poziom 28  

Amplik posiada raczej wszystko czego potrzebujesz. Po co Ci WYJSCIE AUX? Zeby podlaczyc gramofon, CDka lub magnetofony, masz WEJSCIA (inputs) PHONO, CD, LD oraz TAPE1 i TAPE2. Gdybys potrzebowal sygnal z niego, np. do nagrania odtwarzanego materialu na kasete, jest on dostepny na WYJSCIACH REC obydwu przyłączy magnetofonów.

0
  • #3 28 Sty 2006 21:49
    wasiela
    Poziom 2  

Pomyliło mi się z WEJŚCIEM . Chodzi mi o to aby podłączyć ten amplituner do kompa ale problem polega na tym, że owy amplituner nie posiada AUXA , więc jak to moge podłączyć ?

0
  • #4 28 Sty 2006 22:57
    Pegelmesser
    Poziom 23  

Za 300 a nawet taniej to dostaniesz sprzet o wiele lepszy niz jakis wiesniacki Pionek, ampli Pionka sa do kitu mialem pare i nie gra to dobzre. Ja obecnie mam m.in. OnkyoTX-7640 (nabylem za 250zl) i jestem bardzo zadowolony.

tu masz go na ebayu:
    http://cgi.ebay.de/ONKYO-Empfaenger-Verstaerk...ryZ19676QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
    http://cgi.ebay.de/ONKYO-tunerAmplifier-TX-76...ryZ19676QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

0
  • #5 29 Sty 2006 00:03
    Przemyslaw
    Poziom 28  

Kompa mozesz podlaczyc pod CD lub LD (nie mam pojecie co to za wejscie ale spodziewam sie, ze ma dosc uniwersalne przeznaczenie).
    Co do jakosci amplitunerka, nie moge sie wypowiedziec, poniewaz pojecia o nim nie mam (u mnie stoi AT9100 :) ), wiec moze sugeruj sie tutaj wypowiedziamy przedmowcy.

0