Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba silnik 1.4 95r. obroty

29 Jan 2006 11:48 1585 4
  • Level 10  
    Witam chciałem zapytać jak długo powinny się utrzymywać podwyższone obroty po uruchomieniu silnika bo mi się wydaje że umnie to troche zadługo tzn. całkowicie spadają dopiero jak wskazówka od wskaźnika jest na połowie skali około 50 stopni. Czy tak ma być? I jeżeli ma być inaczej to czy można wyregulować to samemu czy trzeba jechać na komputer? Z góry dziekuje.
  • Level 30  
    Polowa skali to jest w twoim przypadku 90 stopni i jesli przy tej temperaturze masz wyzsze obroty to bym sie juz zastanowil. Jak duze masz te obroty?
    Pozdrawiam.
  • Level 27  
    Odczytaj pamięć usterek a potem sluchaj podpowiedzi typu PBK. Ewentualnie jezeli bedzie 0 usterek to zmierzyc rezystancje tego czujnika co mowil PBK porownać z wartosciami odpowiednimi tej temp nastepnie mocna przejsc do przeczyszczenia zespolu przepustnicy
  • Level 10  
    Czujnik temperatury razem z termostatem wymieniłem niedawno i temperaturke pokazuje niby dobrze bez zadnych zawirowań jak silnik się rozgrzeje to jest w porządku tylko zastanawia mnie czy obroty niepowinny czasem spaść jak przekroczy tą żółtą kreske na wskażniku. Po odpaleniu zimnego silnika jest jakieś 1300 obrotów a jak jest na połowie skali to obroty spadają do około 750 i tak się później trzymają. Tylko niewiem właśnie czy niepowinny czasem obniżać się szybciej bo wydaje mi się że mi troche zadużo benzynki wypija. :(