Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samochody z Angli

29 Sty 2006 22:14 69296 21
  • Poziom 17  
    Witam - mam możliwość kupienia w Anglii samochodu , tylko nie wiem jaka jest najodpowiedniejsza marka w przełożeniu strony i czy sie to opłaca(skórka za wyprawkę) , prosiłbym o wypowiedzenie sie na takie przekładki .
    z góry dziękuję.
  • Poziom 13  
    przerabiałem renault laguna z angli koszt wyniusł około 5 tys. zł
  • Poziom 13  
    chyba by mi sie nie chcialo
  • Poziom 17  
    Witam -słyszałem że laguna(ale wszystkie roczniki ?) jest dobrym samochodem na przekładkę strony ,ale czy tylko laguny a jak z resztą francuzów albo niemców( np: opel).
  • Poziom 12  
    moim zdaniem co orginal to oryginal
  • Poziom 19  
    zciągnełem dla siebie 406 i dla teścia lagune z 99r, po wszystkich ukrytych opłatach wyszło troche taniej, ale jak bym miał możliwość cofnięcia się w czasie TO NIGDY BYM TEGO NIE ZROBIŁ, jaja to wychodzą podczas przekładki nie baw się w to będziesz żałował i to bardzo lepiej zciągnij fure z holandii czy niemiec !!!!!!!!
  • Poziom 12  
    Widziałem jak się przerabia VW Passata. To koszmar. Jest to zajęcie dla hobbysty - desperata.
  • Poziom 21  
    A przerobioć omegę to strata czasu auta z angli są dobre na śrubki porozbierać.
  • Poziom 17  
    przywieź golfa4 skoda octavia fabia passat b6 b5 przeróbka no problem koszt całej to około 4-5 tyś bez żadnych problemów przerabiam od pół roku i wszystko jest ok w tym roku zrobiłem już 3 octavie jeżeli auto 2003r kupisz do 2tyś funta to napewno warto
  • Poziom 17  
    Witam -czytam pilnie i moje doswiadczenie wzrasta z waszą wiedzą :) , a jak jest z grodzią czy sa nie miłe niespodzianki(otwory nalinki , itp.) trzeba spawać ?

Dodano po 1 [minuty]:

a i jeszcze z instalacją o wszystko kieruje sie ku prawej stronie(skrzynka bezpieczników)
  • Poziom 17  
    golf skoda seat laguna mają wklejane ściany passaty audi trzeba rozwiercać punto mondeo mają przetłoczenia na nowy osprzęt elektryka jak kto chce ja rozwijam całą i na nowo układam przewody bezpieczniki we wszystkich dotychczas trzeba przenosić tylko w mondeo zostają bo są po lewej
  • Poziom 12  
    Witam. Robie przy anglikach jako mechanik. Przygotuj sie na: wymiana deski rozdzielczej, linki predkosciomierza, linki sprzegla, listwy kierowniczej , lusterek, reflektorow lub szkiel, przewodow hamulcowych, wezy wspomagania, mozliwe ze nagrzewnicy, przekladke pedalow, kolumny kierowniczej, akumy(ford), intalacji(prawdopodobnie wymiana). jezeli masz dawce i duzo cierpliwosci ... powodzenia
  • Poziom 11  
    ja slyszalem ze koszt przerobienia takiego autka tzn "z lewostronego" na nasz polski ruch drogowy wynosi ok 4tys we wrocławiu
  • Poziom 17  
    grupa vw wymaga wymiany tylko pedałów maglownicy i węża powrotnego bo ciśnieniowy zostaje, węży klimy chociaż ten grubszy skracam cieńszy zawijam, przewody hamulcowe te same tylko te z pompy do abs lub zawinięcie, wiadomo deska z belką, lampy niestety tak bo świecą w drugą stronę, lusterka można przerobići wymienić wkłady, sprzęgło (przewód,hydrauliczne) zawijam, nagrzewnica, trochę plastików i ewentualnie dywan
  • Poziom 15  
    Jak wiadomo w Anglii samochody dają darmo biednym polakom - tak mówią bajki. A serio jak kupisz samochód w dobrym stanie to przed przekładką zapłacisz za niego tyle co w polsce. Kupowanie anglika nie ma sensu, skoro można za takie same pieniądze mieć samochód z lewą fajerką, a przy okazji odchodzi babranie się, dopasowywanie i nieustanna walka z usterkami wychodzącymi po przekładce, ponieważ nie wierzę w cudowne przeniesienie kierownicy bez rzeźbienia w instalacji, karoserii i układzie kierowniczym. A o skodzie oktawii z 2003 za 2 tysiące funciaków można zapomnieć - albo auto jest po jakimś crashteście, albo jest zaheblowane, lub oba na raz. Przerabiającym życzę udanych zakupów, szczęscia i wytrwałości
  • Poziom 10  
    Witam
    Przyłącze się do wątku. Interesuje mnie procedura i opłaty związane ze sciągnięciem samochodu z Anglii na "części". Głównie jak to wygląda u nas w kraju.
  • Poziom 14  
    o no właśnie. Jakiś czas temu słyszałem że, nawet po przekładce nie będzie można zarejestrować bo homologacja coś tam coś tam. Ale przy okazji potrzebuję trochę części a w zasadzie prawie wszystkie do Omegi
  • Poziom 17  
    maciejek co tak zniechęcasz wcale tak nie jest przerobiłem około 40 szt i w żadnym nie było po przeróbce niespodzianek (były dziwne zachowania lub braki ale w autach które przerabiały osoby zielone w temacie) sam kupiłem skodę 2004 full opcja za 18000 (25tyś mil) na miejscu z uszkodzonym zderzakiem belka chłodnicami maską no i nie stety poduszkami ale nic poza tym
  • Poziom 2  
    Tylko zastanow sie komu pużniej sorzedasz takie auto,a przerubka sciany grodziowej smierdzi lewizna z daleka
  • Poziom 17  
    wszyscy kupią, bo auta są około 10 tys tańsze. patrz wyżej są ściany wklejane i to wcale niczym nie śmierdzi chyba że wkleisz ją na silikon cały pic to jakość wykonania etc.
  • Poziom 32  
    Nigdy bym nie mógł znieśc by pasażer prowadził auto a kierowca siedział z założonymi rekami!!!
  • Poziom 17  
    Dziękuje za odpowiedzi i zamykam temat