Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig ST70-555 wyższe kanały od 9'tki

Darek Dykowski 30 Sty 2006 19:29 993 6
  • #1 30 Sty 2006 19:29
    Darek Dykowski
    Poziom 13  

Witajcie,
    Właśnie kupilem pilota do tego TV, bo myślałem, że wtedy będę mógł przełączyć na wyższe kanały niż od 1 do 9, ale i teraz za cholewkę nie wiem jak mam to zrobić. Jak przełączam po kolei to po 9'tce jest AV1 next AV2 no i od poczatku: 1, 2,3....
    nie ma na pilocie opcji bym mógł wybrać np: --
    pilot to:opis:TP661 oraz FB102 oraz NS72 - nie wiem który opis najwiecej mowi.z góry dzięki za porady

0 6
  • #2 30 Sty 2006 20:45
    Darek Dykowski
    Poziom 13  

no tak, ale programując nie mogę zmienić numeru programu. np jestem na 5'tce, wchodzę w tryb strojenia i nie mam możliwosci zaprogramowania danej częstotliwości np na 6'tce czy innym kanale - zawsze na tym z poziomu którego wszedłem w tryb strojenia.

0
  • #3 30 Sty 2006 20:51
    Pioles
    Poziom 10  

rroman napisał:
    Witam!
    Jeżeli nic nie zaprogramujesz na następnych kanałach to ich po prostu nie będzie.
    Pozdrawiam

Jak nie bedzie. Bedzie tz. snieg- musi byc oczywiscie po przycisnieciu odpow. klawiszy na pilocie. Moze banal po przycisnieciu np. dwa razy 1 powinno wskoczyc na 11 i tak dalej........... no chyba, ze ten model ma inaczej to rozwiazane.

0
  • Pomocny post
    #4 30 Sty 2006 21:08
    ssss
    Poziom 31  

Witam
    Wlacz odbornik wlacznikiem sieciowym i zarazem
    Trzymaj przycisk minus od glosnosci na klawiaturze lokalnej

0
  • #5 30 Sty 2006 22:25
    rroman
    Poziom 29  

Witam!
    Ten tv to prawdopodobnie CUC4510 . Zobacz jeszcze tak z wciśniętym przyciskiem "I" załącz tv wyłącznikiem sieciowym , czy próbowałeś tak programując np na kanale nr 9 po ustawieniu odpowiedniej częstotliwości zrobić np zmianę kanału na wyższy i wtedy wprowadzić do pamięci, wydaje mi się że taka możliwość istnieje.
    Pozdrawiam.

0
  • #6 31 Sty 2006 11:57
    Mirek Z.
    Moderator

Zmiana wyboru programów jedno lub dwucyfrowych w Grundigach z menu istnieje oczywiście z poziomu menu - funkcje specjalne. Natomiast w starszych modelach zmiana następuje przy włączaniu OTV wył. sieciowym z wciśniętym jednocześnie przyciskiem M na panelu.

0
  • #7 31 Sty 2006 18:39
    Darek Dykowski
    Poziom 13  

No wiec doprowadzil mnie do celu pan "ssss" wprawdzie nie pomoglo przytrzymanie minusa, nie pomoglo takrze przytrzymanie M czy I - tylko pomoglo przytrzymanie przycisku "N" po tym jak przelaczalem programy w dol to po nr 1 wskoczylo AV (przedtem bylo AV1 i AV2, ale jest tylko 1 euro,wiec AV2 jest zbedne) no a pozniej 49!! wiec juz jestem w domu ;-) Tak jak pisal rroman - plyta to CUC4510.

Na koniec oczywiscie wielkie dzieki Wszystkim za ogromną pomoc!!!

0