Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ekualizer

Witold5 30 Jan 2006 21:35 1381 9
    Witold5
    Level 32  
    Zdobyłem sprawny ekualizer od starego magnetofonu.Wychodzą z niego dwie wtyczki,jedna z dwoma kabelkami,druga wtyczka z trzema kabelkami.Może ktoś mi powiedzieć czy można go wykorzystać np:do wieży czy jakiegoś innego radia i jak to zrobić.
    User removed account
    User removed account  
    procekkk
    Level 24  
    Jak najbardziej TAK.
    Jakprawdopodobniej przy koncowce z 3 kabelkami, jeden z kablo jest masa a 2 pozostale sa sygnalowe (L i P).
    A tam gdzie masz 2 kabelki to rozniez sygnalowe (L i P).
    Musisz tylko sprawdzic, ktora z wiazek jest wejsciowa, a ktora wyjsciowa. Equalizer wepnij przez przedwzmacniaczem, i bedziesz mial equalizer :-)

Pozdr. Procekkk
    jersey69
    Level 34  
    Witam !

To nie jest żaden equalizer , tylko wskaźnik wysterowania . Poszukaj schematu np. do M9115 .

pozdrawiam
    Witold5
    Level 32  
    Nie sądzę,bo to był tylko sam magnetofon bez radia.
    nici
    Moderator Chiptuning
    no rece mi opadły ;/ wiesz czlowieku co to jest equalizer??? to takie urzadzenie do modyfikacji dzwieku mowiac w skrocie,a to jest wzkaznik wysterowania MOCY WYJSCIOWEJ a nie jakiegos radia....wrrrr

Dodano po 2 [minuty]:

proponuje przeniesc ten temat do dzialu "na wesoło"
    ALTON
    Level 38  
    Witold5
    A ja będę brutalny.Jeżeli masz wciskać nam ciemnote lepiej radź sobie sam.

Nici powiedział wszystko w tym temacie.Chcesz żeby lampki migały w rytm basów ? :D - bardzo łopatologicznie (chcesz żeby wskazywało poziom wysterowania - po małych modyfikacjach będziesz mógł to podpiąć NAWET pod wyjście ze wzmacniacza).Jeżeli o to ci chodzi to ściągnij schemat i rozpoznaj sie.My ci pomożemy.
    Witold5
    Level 32  
    Nie bardzo się temu przyjrzałem a już miałem plany.Zgadzam się z Waszymi wypowiedziami.Przepraszam.Tu sprawdza się powiedzenie-zanim się odezwiesz to zastanów się czy masz rację.Zamykam temat.