Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka Moulinex ART476

01 Lut 2006 19:19 1204 5
  • Poziom 22  
    Lodówka właczała się na chwile po czym zaraz wyłaczała wywnioskowałem ze to termostat, bo gdy zwarłem dwa przewody na stałe lodówka pracowa czyli chłodzila.

Zakupiłem nowy termostat, ale przy montazu urwala sie kapilara i moje pytanie czy mozna ja przylutowac czy termostat jest do wyrzucenia. Prosze o napisanie jakie sa założenie w jaki sposób działa dokłądnie termostat, wg mnie przy 15 lub 20 stopniach w pomieszczeniu powinien miec zwarte styki, a gdy spada temperatura ponizej 6 styki rozewrzec.

Drugie moje pytanie gdzie wetknąć kapilare sa dwie mozliwosci: 2 rurki, w jednej jest pianka a w drugiej nie.

Proszę o pomoc i o informacje.

Pozdrawiam

Kurtion
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    sa dwa tunele i nie pamietam w którym kapilara byla wepchnieta, wiec stad moje pytanie czy to jest roznica, czy sluszna byla diagnoza termostatu?
  • Specjalista AGD
    Piszesz ze w jednym jest pianka, czyli chyba w ten drugi(pusty), a po drugie moulinex nie robi lodowek ;) A jesli urwales termostat(kapilare) to niestety musisz kupic nastepny.
    Jesli chodzi o diagnoze to jak zmostkowales dwa przewody i agregat ruszyl to diagnoza dobra(proponuje zmostkowac termostat i wlaczyc na 30min i sprawdzic czy bedzie agregat dzialal, czy tez rozlaczy go termik po jakims czasie) :)
  • Specjalista AGD
    jeżeli włożysz w zły otwór to sie nie będzie wyłączała
  • Poziom 22  
    kapilare trzeba było wetknąć w puste miejsce gdzie wchodzi swobodnie do samego końca (czyli w otwór bez pianki), po zamontowaniu sprawnego termostatu lodówka pracuje normalnie.

Pozdrawiam

Kurtion