Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitoring w autobusie? jak zrobić

02 Lut 2006 09:35 3076 4
  • Poziom 21  
    Witam mam pytanie na jakiej zasadzie jest zrobione nagrywanie w autach egzaminacyjnych na prawko? pytam gdyż chciałem założyć monitoring do autobusu z możliwością nagrywania tego co się w nim dzieje. Co proponujecie? ( autobus jest moj prywatny i osoby znajdujące się w nim będą poinformowane o monitoringu!) :?: dzieki i proszę o sugestie
  • Sklep ECSYSTEM
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Nie wiem jak to jest w samochodach egzaminacyjnych ale ja bym to zrobił tak jak się to robi :)
    Kamera z mikrofonem, podłączona przewodami do urządzenia rejestrującego.
    Jako urządzenie rejestrujące możesz użyć specjalny magnetowid do systemów monitoringu lub komputer z odpowiednią kartą przechwytujacą obraz.
    Magnetowidy do monitoringu są w wersjach z zapisem na standardowych taśmach VHS lub na twardym dysku.

Jacek "Plumpi"
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 32  
    WWW.DIPOL.COM.PL tam wejdziesz w rejestratory obrazu i znajdziesz tam dwa modele zasilane z 12V .Jeden na jedna kamere i mikrofon drugi na 4 kamery i 4 mikrofony pierwszy model MDVR1001 drugi MDVR1004 .Zapis jest na twardym dysku w czasie rzeczywistym na dysku 160M masz ok 6 dób non stop ale w systemie kompresji ,poklatkowym duzo dłuzej maja 8 i 100kl /sec .Ja uzywałem tago na 4 kamery zapisuje super z pilota mozna go tez obsługiwac .dysk jest na szufladzie wymienny,ma jeszcze takie wejscia jak dla nauki jazdy (kierunkowskaz lewy prawy pedał stop itd) moze tobie nie potrzebne ale mozesz np dopiac do drzwi jak ktos otworzy to sie w zapisie literka zaznaczy ze probowal -to przykład zastosowania koszt brutto 2440 lub ten na 4 kamery 3997,94zł plus kosz kamer i mikrofonów jesli chcesz nagrywac audio
    to wszystko
  • Poziom 21  
    Dzieki wielkie oto mi chodzilo:)