Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Antares t-60 zmieniarka IDC-A09 nie odtwarza płyt

Tronyx 02 Lut 2006 13:15 3896 9
  • #1 02 Lut 2006 13:15
    Tronyx
    Poziom 2  

Witam mam problem ze zmieniarką do Blaupunkt Antares t-60 niewiem dlaczego nie działa jest chyba wszystko dobrze podłączone : opisze mój problemik ...
    - jest podłączona do radja wykrywa ją moge na panelu zmieniać kieszenie
    pokazuje gdzie są płytki, i ile utforków jest na płytce ale niestartóje żadna płyta, moge przeżuczć do pszodu do tyłu utwory ale nieotwarza mi zadnego tak jak bym miał wcisnąć plaj ?? możę wie ktoś czy zmieniarka może jest popsuta czy źle podłączona bo niewiem co jest grane jak widzi mi każdą płytke, ilw jest utworków naniej a reszta to lipa. PS może włacza sie plaj jak tak to gdzie i jak bo próbowałem wszystkiego. Za rady z góry dziekuje.

0 9
  • #2 02 Lut 2006 13:24
    nfoka
    Poziom 16  

a jaka zmieniarka? CDC A08 czy IDC A09?? masz pilota podlaczonego RC07

a dzialala ta kombinacja wczesniej czy dopiero 1 proba podlaczenia?

antena GSM podlaczona?

0
  • #3 02 Lut 2006 16:13
    olecki
    Poziom 27  

poszukaj instrukcji obslugi...tam jest wszystko opisane do idc oczywiscie

1
  • #4 02 Lut 2006 18:41
    Tronyx
    Poziom 2  

Zmieniarka to IDC A09 , niestety nie mam pilota do radia podłaczałem też antene gsm tak jak radziłeś i jest to samo?
    PS. a gdzi moge znaleść instrukcje obsługi radja

0
  • #5 02 Lut 2006 19:19
    SlaweK
    Poziom 43  

W pudełku po radiu, może w szafie... a poważnie to na stronie niemieckiej producenta szukałeś ? Jest tam tam taki dział Anleitung.

SławeK

0
  • #6 02 Lut 2006 21:13
    olecki
    Poziom 27  

co ma pilot i antena gsm do zmieniarki??

0
  • #7 03 Lut 2006 08:46
    nfoka
    Poziom 16  

uzytkowanie RadioPhone bez podlaczonej anteny GSM grozi uszkodzeniem procesora ( patrz instrukcja obslugi ) i prowadzi nieuchronnie do uszkodzenia radia ze wzglednu na wysokie promieniowane

Pilot i zmieniarka sa podlaczone na jednej wtyczce (mini ISO C3) a nie jak wczesniej wiekszosc pilotow Blaupunkta mini ISO C2 np Paris RCM 169, Woodstock DJ itd ( w RadioPhone ISO C2 to sluchawka i mikrofon ) a podlaczenie np RC06 albo RC08 wywoluje cos ala Mute albo podniesienie sluchawki

do pomylki moze dojsc szczegolnie jesli ktos sobie "sklecil" caly system szczegolnie mylac RO6 i RC07 bo wygladja identycznie ( wtyczka mini ISO, interfejs, odbiornik IR)

dochodzi do tego tez informacja ktora blaupunkt zamieszcza u siebie na stronei internetowej www.blaupunkt.com

IDC-A09
    This aftermarket CD changer will not work directly with many Blaupunkt radios. To ensure your installation will work correctly check with the Blaupunkt technical helpline on (01895) 838 880. A handling charge will be imposed for changers returned as being incompatible.

Niestety "podobienstwo" wtyczek i elementow nie gwarantuje poprawnego dzialania !! i adnotacje w instrukcji obslugi i montazu nalezy przynajmniej przeczytac :-) a wypadaloby sie do nich tez zastosowac.

pozatym w 2003 roku zmieniono minimalnie oblozenie kabli w wtyczce IDC-A09

pozdrawiam

0
  • #8 03 Lut 2006 11:54
    djlj24
    Spec od car audio

Tylko jedno małe ale, Antares T60 jest sprzedawany w komplecie z IDC-A09 jako zestaw Antares DJ. I działa :D. Po dokładnym przeczytaniu instrukcji działa poprawnie, chyba, że kupiony od rozkodowywacza no to sami koledzy wiecie jak to z takimi sprzętami potem jest.
    A co do pilota to chętnie bym kupił sobie taki odbiornik do RC07 - ten ma złącze niebieskie ISO, RC06 ma zielone ISO i powiem szczerze ciężko się zielone w niebieskie miejsce wkłada :D. A do telefonów jest RC07T a od RC07 różni się bardzo dużo.

0
  • #9 12 Wrz 2006 15:34
    aaazibi
    Poziom 11  

witam czy mógłbyn mi ktoś podrzucić instrukcję do Zmieniarki blaupunkta a 09

0
  • #10 30 Lis 2008 18:03
    wriggler
    Poziom 9  

przeczytalem juz chyba wszystkie posty z tego i innych foro i nic :(

podlaczylem IDC A09 do mojego Antaresa (podanie zasilania z wewnatrz), uzyskalem kod do zmieniarki.

Po wlaczeniu zasilania wykrywa zmieniarke, plyty, ale ich nie odtwarza. !!!!!

Jak to cholerstwo uruchomic???

wciskanie 2+5 na zmieniarce nic nie pomaga - wg instrukcji powinny zapalic sie wszytskie diody a tu nic :(

1
  Szukaj w 5mln produktów