Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zgrac film z kamery cyfrowej?

02 Lut 2006 13:21 2164 7
  • Poziom 11  
    Z mojej Canonki zgrywalem przez windows movie maker, ale to trzeba nagrywac jak na magnetowidzie. C zy jest mozliwe poprostu sciagniecie filmu jak z nosnika? Ma ktos linka do DV Messenger? powinno na tym isc, bo linki z instr. obslugi nieaktualne. Dzieki z gory.
  • Poziom 11  
    dobra a mozna jakies linka do programu? no i czy czas zgrywania jest rowny czasowi trwania filmu???
  • Poziom 10  
    Najlepiel przechwytuje" Pinacle studio 9"
  • Poziom 12  
    Chlopie przeciez tam masz wszystko opisane co i jak!, chyba ze masz problemy z czytaniem , zastanow sie co chcesz ?.
    Masz tam programy jakich uzywac!, wystarczy wpisac w google i jest okey!
    Pozdrawiam...
  • Poziom 12  
    Ja ostatnio znalazłam dobry program który konewrtuje z Avi na DVD nazywa sie Super DVD Creator 9 ale jeszcze na nim nie pracowałam
    (polecono mi go)
  • Poziom 11  
    jednmo co mnie zadziwilo, ze przechwycona godzina to 11 GB!!!heh stracilem caly dzien na czytanie o przechwytywaniu...kurde juz nic mnie na tym swiecie nie zdziwi.Zawiodlem sie, ze nie moge skopiowac gotowego filmu tak,jak z nosnika...
  • Poziom 26  
    Nie jest to wcale takie dziwne że po przechwycie masz 11G na godzinę.Na divx.how.to. jest cały temat w pełni wyjaśniony.Nie ma sensu powtarzać tego samego tutaj.