Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Langeford - programowanie pilota

02 Lut 2006 22:57 23763 15
  • Poziom 10  
    Witam, mam mały problem z alarmem Langeford . Nie znam modelu tego alarmu, ale na pilocie jest numer: FCCID:M65NVT212HP , przyciski są koloru jasno-zielonego. Posiadam dwa takie piloty, jeden działa, a drugi nie. Chciałbym ten niedziałający zaprogramować żeby też działał (bateria jest dobra). Jeżeli to coś pomoże to alarm jest połączony z centralnym zamkiem, domykaniem szyb i dachu. Samochód to Citroen Berlingo.

Bardzo proszę o pomoc, Dzięki
  • Poziom 10  
    Dzieki za opis, jeszcze nie sprawdzałem, tylko mały problem :) przyciski są jednakowego rozmiaru. W załączniku jest zdjęcie pilota.

aaa... no i nie wiem gdzie jest reset :( bo auto kupiłem używane... musze tego poszukać...

Dzieki za zainteresowanie... i licze na dalszą pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Witam. przycisk resetu jest podłączony do centralki alarmu szukaj gdzie jest zamontowany autoalarm tam znajdziesz mikrostyk [reset] a co do przycisku na pilocie to naciśnij ten sam w jednym a potem w drugim pilocie
  • Poziom 11  
    a jak długo przyciskać trn guzik reset , bo u mnie ta syrena nie sygnalizuje nawet jak trzymam 15s
  • Poziom 33  
    Tak długo aż zaświecą się kierunki.Tylko musisz wprogramować dwa piloty bo czyści się pamięć alarmu i ten co chodził wcześniej wypada.
  • Poziom 11  
    a podaj jakiś konkretny czas bo przed paroma minutami byłem i trzymałem z 30s napewno i nic
  • Poziom 33  
    Zobacz może switch wypadł z centralki albo jest zepsuty.Znajdź centralkę i zewrzyj kołeczki do switcha śrubokrętem.
  • Poziom 11  
    switch działa na 100% jak go przycisnę to zapala się led na kierownicy od alarmu ,a i nie mogę dojść jaki to model lamgeford , tylko taki opis jest na pudełku
    Jest tam złącze na kostkę 14 pin i kabelki trzy od przekaźnika do zapłonu i do takich małych wtyczek podpięty led i reset oraz jeszcze jakieś pudełko któredalej połączone jest z czójnikami przy oknie przednim

• Poziom 27  
    Jest to 710, z funkcją antyporwaniową. Musisz znaleźć drugi reset (przycisk). Ten co naciskasz jest od kasowania f. antyporwaniowej.
  • Poziom 11  
    Wiesiekj
    A może masz schemat jak to łączyć do auta i jakąś instrukcję ???
    Dodam że twoja wypowiedź dała mi do myślenia ,ale drugiego przycsku to nie widziałem a jeden kabelek co był podpięty to myślałem że to ten co pisałem wcześniej ,a to faktycznie f. napadowa
    a właściwy był w innym miejscu.
    A czy tę f. napadową to się da jakoś wyłączyć???
    I do czego śłużą zworki w środku P1 do P3 czarne i zwarta P2 ,oraz białe P4 do P8 i zwarte P5 P6 P7 ??
  • Poziom 11  
    Dzięki znalazłem wczoraj i zaraz poleciałem sprawdzić ,już wszystko działa ,ale dzięki wszystkim za sugestie
  • Poziom 2  
    ]Witam, mam mały problem z alarmem Langeford . Nie znam modelu tego alarmu, ale na pilocie jest numer: FCCID:M65NVT212HP , przyciski są koloru jasno-zielonego. Posiadam 1 pilot. nie reaguje Chciałbym go zaprogramować żeby działał (bateria jest dobra). Jeżeli to coś pomoże to alarm jest połączony z centralnym zamkiem,. Samochód to hyundai starex.

Bardzo proszę o pomoc, Dzięki
  • Poziom 1  
    Witam, mam mały problem z alarmem Langeford 113. po włączeniu zapłonu zamki się zamykają.jak to wyłączyć
  • Poziom 1  
    jeśli chcesz wyłączyć automatyczne zamykanie się drzwi <<dotyczy langefodr lf 113a hp>> to należy usunąć drugi zworek od lewej w centralce alarmu.

Regulamin p.13. [sharp]