Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw tds pompka w baku

03 Lut 2006 01:40 3853 11
  • Poziom 12  
    mam pytanie po włączeniu zapłonu powino pompować paliwo z baku do filtra i faktycznie tak jest tylko że leci ropka jak krew z nosa czy ona ma tylko takie małe ciśnienie czy jest uszkodzona a może powina miec cisnienie przybliżone do pompy w bezynie na wtrysku
    pozdro
  • Poziom 18  
    No jezdziło sie pewnie duzo na rezerwie, a te pompki tego nie lubią. Prawdopodobnie czeka Cie wymiana pompki. ale najpierw trzeba było ja sprawdzić na stole.
  • Poziom 19  
    Cze srawdz czy nie ciągnie lewego powietrza zamiast paliwa i zobacz na czystość filtrów przed papka najczesciej siatka i po, miałem tez kiedyś zatkane odpowietrzenie baku i tez słabo leciało bo sie ribiło podsiśnienie.
    Pozdrawiam :D
  • Poziom 10  
    mam dobrą radę nigdy nie pozostawiaj paliwa poniżej 3/4 zbiornika,jak masz zamontowany gaz to postaraj się o rozłączanie pompki przez emulator,zwiększy to czas eksploatacji tej pompki,lub wykonaj sam manualne wyłączanie ,jak masz tylko paliwo etylinę to niestety wymiana pompy i to odpowiedniej do wysokości ciśnienia dla wielopunktu nie pasuje od jednopunktu i odwrotnie, ponadto wynalazki mogły zapchać filtry,lub wtryski.
  • Poziom 12  
    tds to nie jest samochod na gaz
  • Poziom 12  
    co do rezerwy to raczej mi się to nie zdaża
    a pytałem o ciśnienie robocze tej popki czy ktoś je zna ???
  • Poziom 14  
    ta pompka jest tylko wspomagajaca, pomaga przy utrudnionym rozruchu przy niskim stanie paliwa lub przy ewentualnych malych nieszczelnosciach w glownej pompie , ma niskie cisnienie nie takie jak benzynowa, ponizej 1 bar. czemu pytasz o te pompke?
  • Poziom 12  
    bo mam problem z odpaleniem rano silika
    zachowuje się jak by był zapowietrzony ( łapie nie na wszystkie cylidry i gasnie i po kilku próbach wkoncu odpali )wtryski dałem do wyczyszczenia i ustawienia jet troszkę lepiej
    Wracając do pompki ma małe cisnienie paliwo leci całą średnicą przewodu ale dosyć słabo wiec chyba jest ok* (*pomka)
  • spec od auto-elektro
    a może swiece?
  • Poziom 12  
    sprawdziłem wszystkie grzeją
  • Poziom 13  
    To sprawdz jeszcze filtr przed pompką może tu się coś dzieje.
  • Poziom 2  
    Może uda mi sie odpowiedzieć na twoje pytanie,bo sam niedawno miałem ten problem.Jeśli chodzi o ciśnienie to ma niskie ok 0,5 bara.A jest to pompka która robi wstepne podcisnienie w pompie wtryskowej.bardzo łatwo ja sprawdzisz ,sciagnij wężyk przy czujniku od powrotu ,wsadż do zbiornika i zobacz czy przy wysokich obrotach wydajnść wzrasta.jeśli tak to z pompkądaj daj sobie spokój bo jest ok.Raczej pompa wtryskowa już powoli się kończy ,choć niekoniecznie. Pozdrawiam.Odpowiem ci konkretnie jak zapytasz szczegółowo.