Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ceny simlocków

BłażejGSM 01 Cze 2006 09:59 9380 81
  • SterControl
    Gogi123
    Poziom 24  
    Mi sie wydaje ze jakoscia trzeba walczyc a nie cena. Jak ktos wie ze robisz dobrze, ze jak cos bedzie nie tak poprawisz, doradzisz itp to zaplaci tobie pare zl wiecej nawet. To tak jak mehanikow tylu a ludzie jada do sprawdzonego choc najdrozszy :)
    picador
    Poziom 33  
    moim zdaniem tak tyskusja i poruszenie tego tematu jest bez sensu , temat powinien być usunięty , każdy na swoim terenie sam dyktuje ceny i wypracowuje sobie rynek , jakis klient poczyta i robi się kiszka , albo popatrzy jak na wariata ...

jedni biorą 10 zł za nokię , inni 20 i jest dobrze ,

tym postem sami sobie psujecie rynek , takie pytania powinny być na pw poza publicznym forum :idea:
  • SterControl
    matyjasz
    Poziom 17  
    Nie rozumiem dlaczego miałbym sobie popsuć rynek. Może faktycznie temat powinien być w jakimś wydzielonym dziale pt. dyskusje ogólne, no ale skoro takiego nie ma..., w końcu nie samym serwisem człowiek żyje :) pogadać dobra rzecz.
    A jak jakiś klient przeczyta ;) ... to zapraszam, haha
    Oj, zaraz dostanę bana za kryptoreklamę :D
    bbxb
    Poziom 31  
    Żeby tylko nie było kalkulatorów do simlocków, security code i do radyjek samochodowych. Tak to każdy lamer pobierze Cruxa z emula i już ma po smoku. Albo radio code....

Jakby nie było kalkulatorów świat byłby piękniejszy :-)

POZDRAWIAM.
    Gogi123
    Poziom 24  
    Hmm a do mnie przylaza goscie z 3310 i placa obecnie 15zl za smoka. Co ciekawe sami maja kalkulatory :-D Dlaczego przychdza?? Bo wiedza ze im w razie co pomoge a jak mu cos z kodami nie pujdzie to bedzie musial zaplacic podwojnie :) Ja osobiscie mowie wprost sa kalkulatory ale jak cos nie pujdzie to placisz podwojnie i skutkuje :)
    bbxb
    Poziom 31  
    Ja też wale taki kit, że jak kodem nie ściągniesz to może być brak zasięgu itp. :-) A jak ktoś przyjdzie i sam się przyzna, że robił kalkiem to odrazu cena locka idzie w górę :-)

pozdrawiam.
    bacaking
    Poziom 17  
    Ja nie walczę cenami. Wszystkim staram się tłumaczyć że u nas będzie wykonane profesjonalnie i na nasze usługi dajemy gwarancję. Jak ktoś przynosi telefon po kalkulatorach to liczę drożej. Trzeba wszystkim uświadamiać że jesteś najlepszy a nie najtańszy. Jak wszyscy będą robić za 5pln to po co to wszystko?
    TAS
    Poziom 23  
    Właśnie, uważam że to bardzo złe posunięcie, przecież MCom zarabia dzięki nam kase, właścicielach serwisów, tych którzy kupują u niego sprzęt a tutaj pasie darmówką 5 złotowców i lamerów którzy chcą wszystko za darmoszkę, jeśli konkurencja daje darmowe flashe to ok bo w końcu nie pierwszy lepszy lamer będzie wgrywał softa, trzeba mnieć kabelek za który przeważnie trzeba zapłacić iitrochę pojęcia, eliminuje to skutecznie 95 % lamerów i nie dobija rynku tak jak kalkulatory za darmoszkę.
    bacaking
    Poziom 17  
    A co na to Multi-com? Może sami się wypowiedzą. Może jast w tym jakiś sens.
    ZOoRK
    Poziom 28  
    Mi się jeszcze żaden klient nie przyznał, że używał kalkulatora a jakby to zrobił to uznałbym go za idiotę ;)
    picador
    Poziom 33  
    trochę to wszsytko zaczyna być chore ...

wpada klienet , pyta o smoka ze starej motorolki , usłyszał 10 zł może max 15 jak zobaczę co za model i sie oburzył bo w mieście odległym 70km roba po 5 zł , --------------- typowe podejście polaka , czy my nie mamy chorych klientów , a może chorzy są ci co robia po 5 zł :?:
    no ale w krakowie robia za free , tego juz nie komentuję :cry:
    xxlrally
    Poziom 16  
    ja mam komis w małym miasteczku s simlocki robie po:

6610 -25zł
    k700 -25zał
    k750 -30zł
    dtc3 -15zł
    nowsze siemensy 25zł
    starsze siemensy 20zł/ 15zł
    doc3nt
    Poziom 20  
    hehe...
    a u mie to jest tak -
    normalne fony czy to c35 czy c3300 czy d500 czy tez motka z niskim bootem czy se niskie cid - kasuje po 10,
    jak jest jakis nowszy fonik gdzie trzeba machnac tp lub boota, lub se cid 49, czy tez zupelnie nowka model - biore 15,

kazde flashowanko czy to c45 czy to 3310 czy tez 8120 - robie za 15
    jesli fon jest nowszy to cena moze byc do 25 tyle zawsze za bb5 krzycze

i taka to norma u mnie :)

dodam ze wszystko w funciakach brytyjskich bom na wyspach osiadl ;)

pozdrawiam rodakow...

ps.
    tak naprawde ceny nie maja zbyt wiekszych roznic, a to dlatego ze zyjemy w czasach dosc dobrych komunikacji, czy to teleinformatycznych, czy tez logistycznych.
    zastanowcie sie troche skad sami wzieliscie ceny na swoje uslugi, porownajcie podaz i popyt na tego rodzaju "dzialalnosc", konkurencje itp.
    wszystko ma wplyw, bezposreni czy tez posredni ale pamietac trzeba zawsze ze czy to w czyszczeniu dywanow czy kominow czy serwisie odkurzaczy czy telefonow sa tacy co kasuja "mniej" i to norma...

...ehh zycie...
    telekomuna
    Poziom 29  
    doc3nt za 10 to by mi sie szczerze mowiac telefonu nie chce wziac do reki. no comment.
    djmolo
    Poziom 21  
    telekomuna taraz ja Ci powiem ze nie dokładnie czytasz :p hehhe

doc3nt kasuje w funtach brytyjskich.
    doc3nt
    Poziom 20  
    telekomuna napisał:
    doc3nt za 10 to by mi sie szczerze mowiac telefonu nie chce wziac do reki. no comment.

a no niestety ja mam ten przywilej ze to funty, i dodam ze te 10 funtow to niecale 2 (dwie) godziny pracy z minimalna krajowa takiego zwyklego angola lub polaka w tesco przy myciu ziemniakow a mino to zdazaja sie tacy co zawsze chca cos utargowac - na szczescie jest ich malo :)

a inna sprawa to to ze roznego rodzaju specjalisci/inzynierowie itp sa tu naprawde doceniani i nie maja oni problemow z zarobkowaniem...

a wracajac do polski - czy zgodzilibyscie sie "robic" fony za cene dwoch godzin roboczych minimalnych krajowych?? nie wiem ile to tam teraz jest ale pewnie cos ok 3zl/godz, czyz nie tak?

aaa no i jeszcze jedno - jesli chodzi o ilosc "serwisow" "technikow" czy "specjalistow" to chyba polska jest w czolowce - i to tez ma wplyw na ceny.

pozdrawiam i zycze powodzenia w "interesach" tych wiekszych i mniejszych...
    ...:::przemek:::...
    Poziom 29  
    @Doc3nt: A jak jest w brytanii z serwisowaniem? Mysle po studiach pojechac na zarobek. Chodzi mi o to, ze jak telefon zepsuty to jak nie wlezie soft to wtedy wymiana plyty czy jednak cos tam dziergaja?
    BudzewoHB
    Poziom 19  
    doc3nt juz myslalem ze ty w zlotowkach bierzesz heh, 25zl za soft z bb5 bylo by wielkie LoL :P ale jak ja bym bral w funtach w takich cenach jak ty :) oj panie, to by byla kasa :P

a i dolaczam sie do pytania jak to wyglada za granicami naszego panstwa? tam sie ludzie znaja chociaz? czy tylko wiedza jak tel wlaczyc ;)

pozdr
    doc3nt
    Poziom 20  
    no tak jak mowilem - ciezko o dobrego "speca".
    jak tu przyjechalem i szukalem roboty, odwiedzalem rozne serwisy - ogolnie jest tak ze wlasnie jak cos nie trybi i najprawdopodobniej hw to kasuja 5 fula za probe i mowia ze plyta do bani i next please...
    telepudelka coraz tansze i nie chce im sie bawic przy plytach...

z reszta wydaje mi sie ze jesli ktos jest naprawde kumaty to i w polsce tez dorobi, ale fakt faktem ze tu o wiele szybcej ;)
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Wydaje mi się że czas zamknąć ten temat, dzięki wszystkim za odpowiedzi Pozdrawiam