Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam schematu do radiomagnetofonu HANIA RMS4100

giovanni1979 04 Lut 2006 13:43 1334 4
  • Poziom 2  
    dostałem radyjko ELTRA typ HANIA RMS4100 i chciałem je sobie przestroić, ale niestety nigdzie nie mogę zdobyc schematu do tego właśnie modelu. Mam schemat modelu RMS401 i nie jest to to samo.
    Z góry dzięki za odpowiedzi, a może podpowiedzi gdzie ten schemat mogę znaleźć.
  • Poziom 20  
    http://www.elektronika.owg.pl/
    przejrzyj tę stronkę zamieszczone są instrukcje przestrojeń, masz tutaj przykłady przestrojeń,
    poszukaj podobieństw do twojego modelu i napewno sobie poradzisz
  • Poziom 2  
    Dzięki za ten namiar - faktycznie jest tam wszystko czego można chcieć na temat przestrajania radia, jednak tego schematu którego szukam nie ma (jestem początkujący w tej dziedzinie i schemat pozbawiłby mnie wątpliwości jak podejść do tematu)
  • Poziom 20  
    odbiornik ten jest najpradopodobniej strojony kondensatorem obrotowym tam jest instrukcja jak postępować w takich przypadkach jest naprawde wszystko (musisz tylko przy pomocy mierniczka lub dobrze rozejrzeć się co z czym jest połączone), przestroisz je bez problemu
  • Poziom 2  
    OK! Tak sobie myślę, że chyba jednak spróbuję i zobaczymy co z tego wyjdzie. Temat napisałem, bo myślałem, że może będzie ktoś kto ma taki schemat i byłoby po najmniejszej linii oporu. Dzięki za zainteresowanie i wskazówki. Pozdrawiam.