Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AKAI TV2861-TN mod. MX71B6. Potrzebny wsad pamieci.

04 Lut 2006 14:42 1047 4
  • Poziom 15  
    Cześć. TV przywieziony z Niemiec. Przypuszczam że pierwotnym uszkodzeniem było iskrzenie na doprow Uż na 'PK' .Poprawiłem lut TV po załączeniu wył sieciowym uruchamia zasilacz pali się dioda czerw. Przy próbie wł pilotem na moment błyskała dioda ziel ale H nie pracowała. Załadowałem pamięć wsadem pobranym z 'Elektrody'do tego typu tv.Teraz po zał wył sieciowym tv się włącza jest fonia ale ekran jest ciemny , podniosłem Us2 ,ekran świeci z widocznymi powrotami bez treści.Nie reaguje na pilota, natomiast klawiatura lokalna działa. Myslę że jest to wina wsadu. Proc w tym odb to SDA30C264M2, pamięć 24C16, kineskop A66ECY13X12. B proszę o pomoc kolegów mających info o tym typie tv. Z góry dziekuję i pozdrawiam. Marcin
  • Poziom 15  
    Witam. Na płycie jest napis MXEABB L56502 ale czy to chassis ?, a procesor jak napisałem to SDA 30C264M2. Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Cześć. Może ktoś wie jak zrobić inicjalizację pamięci w tym tv. Pozdr.
  • Poziom 15  
    Witam. Na rosyjskiej stronie znalazłem info na temat tego TV. Jest to chassis MX/FX które odpowiada Noki MX71L. Zapakowałem wsad od tej ,Noki, i tv śmiga. Być może ta informacja komuś ułatwi pracę. Marcin.