Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Frytownica Moulinex T51 nie grzeje

04 Lut 2006 16:36 1743 4
  • Poziom 10  
    Vitam !!! mam problem z frytownicą i mam nadzieje ze jakiś dobry człowiek napisze mi jakies wskazówki odnośnie mojego pytania:) teraz do rzeczy, mój problem polega na tym: frytownica firmy moulinex clean air model T51 nie grzeje oleju i wogóle nic sie nie nagrzewa ;/ cała reszta jest sprawna. Jeżeli macie jakies pomysły co mógł bym sprawdzić ewentualnie naprawić to prosze o pomoc!! z góry dziękuję !!
    Pozdrawiam !!!
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    jeżeli nie masz pojęcia o eletryce to nie ruszaj (grzałka,termostat,upalony przewód)
  • Poziom 10  
    jestem uczniem 2 klasy technikum elektrycznego ale nie sadzę aby to pomogło:D dziękuje za odpowiedź hmm........ pozostaje mi tylko zostawic sprawe tak jak jest czyli frytownica dalej bedzie stała na półce w kuchni
    Pozdrawiam!!
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    wiecej wiary w siebie pierw ją rozkręć sprawdź miernikiem oporość grzałki,przejścia na termostacie,bezpieczniku:D
  • Poziom 10  
    Przynajmiej teraz wiem od czego zaczać!!!własnie sie do tego zabieram Bardzo dziękuję za radę i pozdrawiam życzliwego kolege!!

Dodano po 1 [godziny] 54 [minuty]:

dziękuję za pomoc!!! sprawdzałem grzałkę,termik który był połaczony z nią i termostat tak jak mi Pan poradził i okazało sie ze termostat jest zepsuty:Ddziękuję za pomoc !!!! pozdrawiam!!