Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P3600MP

04 Lut 2006 22:18 1221 2
  • Poziom 13  
    Dzien Dobry,
    Zmieniałem radio w swoim samochodzie z fabrycznego na Pionierka. Po wstepnym podłaczeniu radio fajnie zagrało , posłuchałem i zabrałem sie do jego umieszczania w kokpicie. Po mozolnym poukladaniu kabli w srodku i umieszczeniu radia ze zdumiemien stwierdziłem ze kompletnie nie gra. Brak zasilania. Posprawdzałem kable.OK. Podpialem z powrotem stare radio. OK. Pioneer dętka. Czy moze ktos moglby mi cokolwiek zasugerowac co sie moglo stac bo ja straciłem głowe na mysleniu i pół dnia?
    PS. Bezpiecznik w Pioneerze jest OK.
    Hubert
  • Poziom 13  
    Witam.
    Myślę że ot tak sobie to radyjko nie wysiada, być może nie były dostatecznie zabezpieczone kable zasilające.
    Sam spotkałem sie z przypadkiem cofnięcia sie pinów w gnieździe radia co może być przyczyną takiego stanu rzeczy.
    Jeżeli piny są bez zastrzeżeń proponuje sprawdzić stan gniazda wlutowanego w płyte główną radyjka,być może nastąpiło wyluzowanie pinu w płycie podczas montażu radia do kokpitu.
  • Poziom 13  
    O tak, jestem w trakcie gruntownych badań co się stało. Moim kolejnym etapem będzie sprawdzenie właśnie pinów w srodku radia. O efektach poinformuje.[/url]