Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o infirmacje o CB radiu President Jack

05 Lut 2006 00:54 1881 5
  • Poziom 2  
    Witam jestem pierwsze raz na forum wiec witam Wszystkich
    Kupilem na allegro cb radio president Jack czy ktoś zna to radio nigdzie nie moge znaleśc zadnej informacji na ten temat Jesli ktos ma i uzytkuje lub cos wie prosze o odpowiedz
    Marcus2006
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Witaj. Posiadam identyczne radio tak jak ty i na pierwszy zut oka mi sie podoba, hoć w tym radiu wstęgi są nie na miejscu gdyż radio ma tylko jedną 40-stke, moje radio ma na wyjściu 7W w AM/FM i 10W w SSB ogulnie to radyjko spisuje mi się spoko ale jeśli chodzim o jakieś informacje w necie to jest bardzo mało na jego temat.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Dzieki za odpowiedz
    Kupilem go na allegro za 250 czy to byla dobra cena jak na to radio jak sadzisz ?
    I czy w takim razie wstegi rzeczywiscie nie maja sensu ?
    Czy mozna go rozbudowac na wiecej 40 ?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Witaj.
    Faktycznie była to dobra cena radio ma anprawde łądną i czystą modulację a co do dodatkowych40-stek to wiele godzin szukałem o tym w necie ale niestety nic nie znalazłem a monitory na wstęgach są niestety na innych 40-stkach.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobre i solidne radio :)
    Była w sprzedaży wersja z 2 czterdziestkami - poszukaj po schematach to znajdziesz sposób przełączania (klawiszem).
  • Poziom 2  
    Witam
    Dzieki za "wiedzę" Nie bardzo rozumiem po co te wstegi na jednej 40 skoro to nie działa.
    Miałem radio Uniden PC 122 byla podobna sytuacja fakt, że rozmawialem tylko na podstawowej 40 i nigdy nie uzywalem wsteg i teraz zastanawiam sie po tych odpowiedziach po co one sa i ku czemu slużą