Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P6000R- włącza sie i wyłącza sie i tak w kółko

05 Lut 2006 13:45 2525 8
  • Poziom 15  
    Witam

Mam następujący problem z tym pioneer-kiem, a mianowicie jak gra radio to jest wszystko OK. ale jak włończe płyte to mi po chwili wyłącza się i włańcza i tak w kółko. Ale gdy opuszcze panel (panel winda) już jest wszystko w oprządku. Nie mam pojęcia co to może byc, może ktoś mi pomorze??

Moderowany przez SławeK:

Tytuł poprawiłem bo nie mogę patrzeć na taki analfabetyzm!

• Poziom 12  
    nie widziałem tego modleu wiec spytam panel jest na tasme czy na diody ??? jesli na tasme mozesz sprawdzic połaczenie i czy gdzies sie nie przerwała ta tasma.
  • Poziom 15  
    panel łączy sie z korpusem poprzez taśma ale ona jest na 100% sprawna
  • Poziom 12  
    jesli jest na tasme radził bym jeszcze raz ogladnac ja dobrze czy jej nie przycina, czy sasiednie nitki sie gdzies nie stykaja i czy nie pusiły luty, kiedys miałem podobny przypadek.

chyba ze to problem mechanizmu windy! bo jest on automatyczny o ile sie nie myle?? zerkij na niego moze tam znajdziesz przyczyne

powodzenia
  • Poziom 20  
    A mnie to coś wygląda na słabe zasilanie
  • Poziom 33  
    Moze podłączyć pod bardziej wydajne pradowo źródło.
  • Poziom 12  
    na czym testujesz to radio akumlator? ale raczej to nie przez zasilanie bo skoro na opuszczonym panelu wszystko dobrze chodzi to nie moze od tak sobie brakowac mu pradu. moim zdaniem jest cos z serwem od panela.Moze byc na nim jakies zwarcie lub czujnik zamkniecia panela swiruje.

powodzenia
  • Poziom 20  
    Ten model nie ma elektrycznej windy więc jakie serwo panela.
    Po otwarciu panela wyświetlacz gaśnie więc zasilacz jest odciążony.
    Braki w zasilaniu nie muszą być spowodowane słabym źródłem tylko np. zimnymi lutami.
  • Poziom 15  
    Usterkę usunołem:) Cały kłopot był w mikrostyku do włańczania panela, był uszkodzony i przez to szalało mi radio. Taki banał a ile problemu.

Pozdrawiam.