Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usterka klimatronika Ford Galaxy

06 Lut 2006 12:04 2477 3
  • Poziom 12  
    Witam , samochód Ford Galaxy `99 . Klimatronik ma duże problemy z ustabilizowaniem temperatury - albo jest za zimno , albo za gorąco . Po podłączeniu VAG-a okazało się , że jest błąd : numer błędu 00766 Front Vent Temperature Sensor G152 . Proszę o jakieś podpowiedzi , gdzie szukać tego czujnika w samochodzie? Jeśli gdzieś na wierzchu , to sam wymienię . A jeśli trzeba rozgrzebac pół samochodu , to może ktoś zna dobry serwis klimatyzacji w Krakowie , który to naprawi ?
    Z góry dzięki , Andrzej .
  • Poziom 12  
    I co naprawiłeś to?
    Jesli jesteś z Krakowa to powiedz gdzie serwisujesz swojego Galaxego?
  • Poziom 2  
    Witam
    jezeli do dzisiaj nie znalazles czujnika to znajduje sie on nad chlodnicą, trzeba odkrecic przednia atrape (dwie sruby pod kierunkami)
  • Poziom 12  
    Witam ponownie. Po długich samodzielnych poszukiwaniach jakieś 2 tygodnie temu poddałem się i pojechałem do serwisu . Jednak nie do autoryzowanego forda , tylko do specjalistycznego elektromechanicznego . Tam podpięli się do komputera , potwierdzili diagnozę i wymienili czujnik temperatury umieszczony w kabinie kierowcy w kanale wiejącym na nogi kierowcy , mniej więcej na wysokości popielniczki . Przez te dwa tygodnie testowałem i problem ustąpił.
    Dzięki za porady , zamykam temat . Serwis: Gładysek , Kraków , Bora Komorowskiego .