Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

inspekcja olejowa corsa c 2004

dzik1979 06 Feb 2006 17:20 32190 6
    dzik1979
    Level 2  
    jak wykasowac te informacje. HELP.....
    jarokx
    Level 15  
    Witam.Właczasz zapłon,wyświetlacz błyska 2 sekundy,przycisk po praweej stronie zegarów przyciskasz i trzymasz-na wyświetlaczu "----"sie pojawia,przycisk puszczasz wyłaczasz zapłon.Koniec.
    dzik1979
    Level 2  
    tak wlasnie robie ale nie pomaga????????????
    dyla
    Level 12  
    Tylko bez nerwów kolega świetnie ci wytłumaczył jak to zrobić żeby skasować inspekcję więc się spróbuj jeszcze raz a napewno się uda.:D
    jarek_car
    Level 17  
    w RM 04 opisany sposób w większości przypadków nie działa i konieczne jest użycie Tech 2 do skasowania inspekcji
    Pozdrawiam Jarek
    M W
    Level 12  
    witam
    naciśnij hamulec,naciśnij reset na liczniku i włącz zapłon i poczekaj...
    MagicOl
    Level 11  
    Panowie i Panie kasowanie opisane w instrukcjach kasowania inspekcji serwisowej dostępnych na tym forum (inny dział) działa w Oplu Corsie-C z 2004 roku. Mam taką.

Raz się tylko zacięła i musiałem wcisnąć pedał hamulca przy kasowaniu.

Poza tym jest mała różnica: z początku wyświetla "-------" i trzeba poczekać na wyświetlenie "35000" i wtedy dopiero puścić przycisk kasowania dziennego przebiegu km i wyłączyć stacyjkę.

Sposób działa, tylko czasem trzeba mieć nie lada cierpliwość (czasem nie trafia się w sekwencję), a czasem się dziwnie zresetuje. Np. z "INSP 1000" skasowałem raz na "INSP ------" i tak się wyświetlało. Dopiero drugie podejście (4-5 prób) skasowało na dobre.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki.