Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

proszę o opinię na temat bardzo tanich subów aktywnych

06 Lut 2006 21:01 962 5
  • Poziom 10  
    można spotkac na aukcjach sklepy oferujące subwoofery aktywne w cenach około 130 -160 zł podobno wzmacniacze w technologii mosfet moc koło 150 czasem 200 w rms .piszę tak ogólnikowo ale pytanie moje brzmi - czy to kit czy może nie ? czy taki sub gra w miarę przynajmniej i czy poprostu ktoś cos takiego miał czy może słuchał .prosze o opinie jakieś bo nie mam dużo kasy i myśle o kupnie takiego .z góry dziękuje za pomoc
    np to akurat tuba ze wzmacniaczem ale są i aktywne w tej cenia
    http://www.allegro.pl/showcat.php?id=14169&order=pd&view=gtext&price_to=200&p=1
  • Poziom 13  
    ehh. Ta "tuba" to nie ma nic wspólnego z prawdziwą tubą.Jest to zwyczajna obudowa bass-reflex tylko tyle ,że w kształcie walca. wiesz za 160 zł to się kupuje sam głośnik.Np. jakiś stx(do 130zł) Więc co tu mówić o kompletnym subwooferze +wzmacniacz.Jesli chcesz słyszeć tylko umcyk, umcyk i "napier***" bezsennsownie to wiesz...
  • Poziom 10  
    kintaton napisał:
    ehh. Ta "tuba" to nie ma nic wspólnego z prawdziwą tubą.Jest to zwyczajna obudowa bas-reflex tylko tyle ,że w kształcie walca. wiesz za 160 zł to się kupuje sam głośnik.Np. jakiś stx(do 130zł) Więc co tu mówić o kompletnym subwooferze +wzmacniacz.Jesli chcesz słyszeć tylko umcyk, umcyk i "napier***" bezsennsownie to wiesz...

teraz to już nic nie wiem więc czym sie różni :?: a co to jest prawdziwa tuba :?: bo mi się wydawało (może błędnie) że subwoofer w kształcie walca to rura z głośnikiem otwarta lub zamknięta z bassrefleksem lub jakiś inny model a tu klops :D
  • Poziom 10  
    teraz już wiem.
    Ale głównie chodzi mi o to , że nie jestem melomanem poprostu lubie jak słucham muzyki słyszeć bas i pytam prosto z mostu czy sprzęt tego typu i za tyle pieniędzy da sobie radę w aucie i czy to się nie zepsuje za dwa tygodnie :D
  • Poziom 14  
    Nie da rady w aucie i zepsuje sie ale nie za dwa tygodnie tylko jak bedziesz go najbardziej potrzebowal :)