Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alcatel BH4 i polak pod Vygisa

BONO 07 Feb 2006 15:41 1535 8
    BONO
    Level 28  
    mam alcatela do wrgrania polaka
    Phone type : Alcatel BH4
    Phone version : 102
    Subversion : KM283500H
    Flash 1 type : Thomson - 2 Mb
    Flash 2 type : Thomson - 8 Mb
    IMEI : 351617-xxxxxxxxxxx
    Phone ID : 21KC0710L800L04
    Flash version : BH41V-1AEPDE1
    Flash type for cloning : INTEL
    i chcem wgrac langa BH4_102_KM283500H_pl.lng - (1664kb)
    pojawia sie komunikat
    BONO
    Level 28  
    nikt nie wie? dosyc pilna sprawa
    BONO
    Level 28  
    ten załaczony plik jest KM285500 i jak go wgram od innej wersji to sie loki założą a ja potrzebuje BH4_102_KM283500H na suporcie jest ten plik tak samo i ten co załaczyłes ale wywala komunikat (z załacznika)
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Z langami do BH4 nie jest łatwa sprawa tak wogóle.Jednego sqbańca męczyłem 2dni ostatnio ale to była ekstrema wersja 200 pod nazwą Tevion.Poszedł w końcu.Jeśli Vygis wywala ci taki komunikat to masz nieprawidłowy plik na bank.Czasem nawet jak jest prawidłowy to po wgraniu telefon nie wstaje.Pytanie czy zrobiłeś kopię fullflash nie na miejscu zapewne.
    Jeśli żaden z języków z supportu Vygisa nie pasi zrób tak : albo cloning bo twoja wersja chyba się nadaje albo wgrywaj dotąd fulle z PL aż na którymś telefon się włączy.Nieważne że może nie być zasięgu albo coś aby sie włączył i nie restartował.Wtedy zczytujesz z niego lang potem fleszujesz go swoim backupem i pakujesz mu ten zczytany lang który musi pasować.
    Krwi mi napsuły ale nie było takiego do którego nie wgrałem PL.
    Jak masz problem z fullami PL to napisz rano na priv to ci wrzucę kilka chyba że masz dostęp do supportu s2gsm to tam leży tego w pytę ale hasła ci nie mogę dać.
    klostazy
    Level 23  
    Witam
    Bono zdobyłeś może ten flash z jęzorem?
    Bo jak masz to się podziel.
    Pozdrawiam
    BONO
    Level 28  
    niezrobilem , klient sie palił i zabrał fona ,probowales tymi zalaczonymi plikami? jak tak to napisz czy dziala to sobie sciagne na przyszlosc
    klostazy
    Level 23  
    Polak pod Vygisa jest z innego flasha i się fon resetuje. A s2gsm uruchamia mi się program lecz nie otwiera mu portu com1, pokazuje na dwóch kopach terror port.