Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dvd BELLWOOD DVD301 - po nieudanym fleszowaniu

08 Lut 2006 08:36 4132 14
  • Poziom 23  
    witam trafił mi się w.w. sprzęt i na wyświetlaczu świeci tylko zielony led. Interesuje mnie jak postawić to na nogi . Zastosowanao w nim flesz 26lv800 . Przeglądając forum wczoraj trafiłem na post (dziś nie mogę go namierzyć) w którym było napisane że da się ten flesz zaprogramować willemem przy pomocy odpowiedniego adaptera czy ktoś może to potwierdzić i jeśli tak to prosiłbym o dokładniejsze informacje .
    Pozdrawiam Darek
  • Poziom 23  
    Da sie, trzeba mieć adaptor smd do programatora (można kupić na allegro) wylutować flesza wsadzić w programator skasować i wgrać orginalną zawartość
  • Specjalista - kamery
    Już to robiłem w dokładnie tym modelu za pomocą Willema i adaptera TSOP48, poszło bez problemu.
  • Poziom 23  
    a jaki flesz wybierałeś bo 26lv800 w spisie programowanych układów nie znalazłem - może jako 29lv800?
  • Specjalista - kamery
    W tym którego robiłem siedział 29lv800, może sprawdź dokładnie?
    Z 26lv800 jeszcze się nie spotkałem.
  • Poziom 23  
    w moim na 100% siedzi 26lv800
  • Specjalista - kamery
    Czy możesz podać dokładnie oznaczenia z tej kości?
  • Poziom 10  
    Nie jestem pewien, gdyz teraz nie mam mozliwosci sprawdzenia.Twoj Bellwod 301 padl prawdopodobnie dlatego gdyz istnieje Bellwood 301A.Roznica jest miedzy nimi taka ze Bellwood 301A ma Flasha MX 29LV800 i on jest 2MB.Natomiast starszy model Bellwood 301 ma Flasha MX 26LV800 i on jest 1MB.A ty prawdopodobnie probowales zaladowac FW do 301 od 301A.Sugeruje tylko moje spostrzezenia.Moze ktos to sprawdzic?
  • Poziom 23  
    czy ktokolwiek programował flesza26lv800 i jeśli tak to jakim programatorem bo albo flesz jest uwalony albo programatorwillrm z przystawką tsop48 się do tego nie nadaje
  • Pomocny post
    Specjalista - kamery
    A może by spróbować go zastąpić przez 29lv800?
  • Poziom 23  
    Szanowsni koledzy mam chyba lamerskie pytanie czy wsad do flesza programowanego przez kabel jest identyczny jak wstad do programowania z płyty i identyczny jak do programowania w zewnętrznym programatorze bo tego jeszcze nie przetestowałem . I czy ktoś może mi napisać jak ma być skonfigurowany port lpt w biosie i jakie mają być ustawienia programatora willem bo wczoraj już przytym zgłupiałem .Mam willema pcb3b i adapter tsop48 z epsilona wlutowany jest flesz AMIC 29800 był też 29lv800 i jak zlisty programowanych układów wybiorę taki jak trzeba pokazuje że trzeba adapter i wtedy w żaden sposób nie rozpoznaje id układu a jak np wybiorę jakiś flesz który jest w dużej obudowie to czyli bez adaptera tylko że w żadnym wypadku 29800 a np 29f002 to id układu rozpozna prawidłowo jako amic 29800 ale o zaprogramowaniu niema mowy to samo jest na uniwersal flesz programer też nie udało mi się zaprogramować żadnego z fleszy 29800 nie wspominając już o 26800
  • Poziom 23  
    Według rady Sting-a wstawiłem tam 29lv800 i dvd działa.