Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirusy w mailach od poczty Orange!

08 Lut 2006 12:38 942 4
  • Poziom 15  
    Już od kilku dobrych dni dostaję na swoje konkto pocztowe w Orange maile z załącznikami zainfekowanymi wirusem. Musiałem wyłączyć ściąganie poczty na dysk, bo prawie za każdym razem gdy sprawdzam skrzynkę pojawiają się alerty. Pisałem już dwa razy do Biura Obsługi, niestety bez odpowiedzi, a wirusy pojawiają się nadal. Żeby było śmieszniej, wirusy przychodzą z domeny centertel.pl, czyli wydaje się że od nich samych! Czy ktoś miał podobną sytuację? Poniżej wklejam przykłady:)

Cytat:
    Nadawca: K <k01@ktb.centertel.pl> Temat: price

February price

__________ NOD32 1.1394 (20060205) Warning __________

Warning: NOD32 antivirus system found the following in the message:
    price_lst.zip - Win32/Bagle.FA worm - deleted
    price_lst.zip > ZIP > cvjmi.exe - Win32/Bagle.FA worm - was a part of the deleted object

Cytat:
    Nadawca: 0HVH00I5WGOIFB(malpa)mta3.centertel.pl Temat: price

February price

__________ NOD32 1.1394 (20060205) Warning __________

Warning: NOD32 antivirus system found the following in the message:
    price.zip - Win32/Bagle.FA worm - deleted
    price.zip > ZIP > wxbxueml.exe - Win32/Bagle.FA worm - was a part of the deleted object
  • Poziom 22  
    Moze zablokuj otrzymywanie poczty od tego adresu uznając go za spam?
  • Poziom 15  
    Temat znowu aktualny. Wirusy przestały przychodzić, za to teraz dostaje jakieś spamerskie maile z samymi nagłówkami bez tematów! Przychodzi tego po kilka sztuk dziennie z różnych adresów z domeny .biz! Znowu musiałem wyłączyć ściąganie poczty na dysk i powiadomienia o nowych mailach na telefon. Pisałem do biura obsługi klienta nie jeden raz, oczywiście beż żadnej odpowiedzi, podobnie jak za pierwszym razem. Chyba całkowicie mają swoich użytkowiników w du**e. Czy ktoś ma podobny problem z tą pocztą?
  • Poziom 11  
    to nie jest wina poczty , tylko Twoja . Ktos twoj adres mailowy nie dostal z kosmosu ;) pozatym kazdy na poczte dostaje wirusy i z tym zyje wiec nie ma o co płakać.
  • Poziom 15  
    Nie jest to moja wina, używam tego maila wyłącznie do korespondencji. Poza tym to nie jest normalny spam. Podejrzewam że jeden z moich aliasów znajduje się na spamliście jakiegoś serwera, ale tym już powinien zająć się administrator poczty w Orange, który najwidoczniej olewa sprawę.