Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dobór kolumn do wzmacniacza Technics SU-V500

09 Lut 2006 10:38 3054 4
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich.Posiadam wieżę Technics EH-570 i chcę ją wymienić na wzmacniacz Technics SU-V500.Nie wiem jakie kolumny kupić do niego.
    Mam tylko na nie 300 zł.Mam na uwadze kolumny takich marek jak:
    Tonsil duet, Clatronic LB562,AEG LB 4704, lub AUDIO MEGA BRX 40
    oczywiście wszystko widziałem na allegro i są to nowe produkty.Proszę o pomoc czy warto rezygnować z miniwieży 570?Czy lepsza będzie jakość dzwięku z wzmacniacza SU 500 chodzi mi o basy?
    dziękuję i czekam na dobrą radę!!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przeniosłem z: Audio
  • Poziom 24  
    bas będzie na 100% lepszy ze wzmaka.z tanich polskich kolumn polecam mildtony 80 lub110,mogą być też altony o tej samej mocy.za 300zł niekupisz lepszych kolumn pod względem cena/jakość.adiomega odradzam!robią je na stx tylko że są droższe jak u producenta.
  • Poziom 9  
    ktoś wie czy wzmacniacz Technics SU-V500 posiada kondensatory TA-KEH? bo na allegro przy piszą że ma a ja posiadam katalog z tym modelem i nigdzie nie pisze żeby to występowało.I co to jest kondensator TA-KEH?
    dziękuję
  • Poziom 28  
    Ja używam Technicsa V500, tyle że M2 i nie widziałem tam kondensatorów TA-KEH.

Kondensatory TA-KEH
    Kondensatory TA-KEH, używające w oddzielaczu włókien japońskiego bambusa, zostały zaprojektowane tak,by zapewnić naturalne pole dźwięku, klarowność i uwolnić od przebarwień. Niski poziom słyszalnych zniekształceń ma wpływ na doskonałą klarowność zakresu tonów wysokich i wierność zakresu tonów średnich.

:D