Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Magnum VT7050 - klient wpisał blokadę i nie wie jaką (włożyłem czystą pamięć)

miedzinski 09 Feb 2006 11:59 1026 7
    miedzinski
    Level 17  
    Kilen wpisał blokade i nie wie jaką. Procesor SDA5250 C7, włożyłem czystą pamięć i ustawiam w serwisie. Niestety pomimo tego,ze pojawia sie czerwony napis na menu " CHANGES ARE STORED " Tv nie zapamietuję nastaw ani zmian w serwisie ani nie moge zapamietać zwykłych zmian, np zaprogramować kanały, Pojawiasie ten sam napis. Moze mi ktos pomóć ?
    robert75n
    Level 29  
    Witam wróć do starej pamięci i spróbuj tak;
    NA klawiaturze lokalnej nacisnąć:
    1. [ strzałka w dół ]
    2. [ strzałka w górę ]
    3. [ strzałka w lewo ]
    4. [ strzałka w prawo ]
    5. [ OK (M). ]
    miedzinski
    Level 17  
    Na klawiaturze lokalnej, czy pilota ? chodzi o zdjęcie blokady ?
    miedzinski
    Level 17  
    Klawiatura lokalna tego TV to: P+, P-, V+, V-. chyba chodzi ci nie o ten model.
    robert75n
    Level 29  
    To jest sposób od TV Magnum TV7050ST z tym samym procesorem więc zrób tak ; P-,P+,V-,V+i ok jeżli niema na klawiaturze to daj z pilota, lub zrób to wszystko z piolota tak jak się robi w TV grundig.
    miedzinski
    Level 17  
    robert75n - sposób odblokowania nie jest skuteczny.

TV naprawiony , przyczyna całego zamieszania okazały sie pamięci, które miałem, po prostu nie mozna było zapamietac nastaw. Kupiłem 24c08 Atmela i po problemie.
    Teraz pozostał problem, z przyczyny którego klient namieszał w menu.
    Kupił sobie zestaw kina domowego i z tego DVD na ekranie ma obraz czarno-biały. Co ciekawe to DVD sprawdzałem na kilku innych TV i zawsze obraz kolorowy, takze do TV podłączałem inne dekodery, DVD i także obraz zawsze kolorowy. TV ma dwa euro i na każdym to samo.
    Gdzie tkwi usterka, jak to sprawdzić, miał moze ktoś taki przypadek ?
    miedzinski
    Level 17  
    uszkodzony TV.W dekoderze musiałem do kwarcu dołorzyć trymerek, wyregulowacc i są koloru z tego DVD.