Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzona płyta główna ABIT AN8

09 Lut 2006 13:36 1155 10
  • Poziom 15  
    Witam,mam mały problem z moją płytą główną,co prawda jest już tu na Elektrodzie częściowa odpowiedź,ale wole zapytać jeszcze raz bo może nie do końca tak jest że mam uwalony chipset nForce4 :(
    Pare dni temu zakupiłem tuner sat Sky Star 2 i w momentcie zainstalowania go do złącza PCI zaczął sie cały problem a mianowicie nie można zainstalować żadnych sterowników do urządzeń które są w slotach PCI.Czy jest jakaś szansa aby naprawić ta płyte główną?Może nie jest tak że mam uszkodzony chipset nForce?
    Prosze dajcie mi jakieś wskazówki. :(
  • Poziom 22  
    Stawiałeś nowy bios??
  • Spec od komputerów
    Jakie jeszcze masz karty PCI? Bez tunera nie ma problemu? Sprawdzałeś w menadżerze urządzeń czy nie ma konfliktów?
  • Poziom 15  
    Dzięki za zainteresowanie się moim problemem i za porady.
    Konfliktów nie ma,a BIOS wgrywałem nowy i dalej to samo.
    Ogólnie to wykrywa urządzenie w porcie PCI, ale nie da rady wgrać sterowników i to jest cały problem.
  • Spec od komputerów
    A bez tego tunera(wymontowany) pozostałe karty PCI działaja normalnie ?
  • Moderator Samochody
    Może jednak (w celach diagnostycznych) formacik i świerzy system (bez karty DVB)? To by wyjaśniło sprawę.
  • Poziom 15  
    system instalowałem już może z 6 razy,wziołem nawet od kumpla aby wykluczyć wadliwą wersje mojego windowsa.
  • Poziom 16  
    Moze sprobuj zaladowania ustawien domyslnych BIOSu.
  • Poziom 18  
    hm, może problem tkwi w sterownikach, spróbuj pobrac jakies inne.
  • Poziom 10  
    TE ABITY sa felerne!! to samo mialem skladalem kompa kumplowi i po wlozeniu audigy2 do najnizej polozonego slotu pci komp wariowal wykrywal 100 nowych urzadzen i chcial instalowac po wyciagnieciu karty wszystko wrocilo do normy . moja rada OMIJAJ TEN SLOT PCI !! dodam ze to ten sam model ABITA .... abit juz nie robi takich plyt jak kiedys poplynal na dno :(
  • Poziom 15  
    W tym problem że są 3 sloty PCI i na każdym jest to samo,urządzenie widzi a sterowników nie można wgrać,ani tych oryginalnych,ani z netu.
    Totalna porażka.
    Zaufałem firmie ABIT a tu prosze.