Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz MP3 - czy wmontowany w niego tuner radiowy jest mono czy stereo

09 Lut 2006 15:00 1998 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    ja mam podobny odtwarzacz i jest chyba stereo, Gdy pokaże sie chyba literka >S< na górze to wtedy łapie stereo. bynajmiej u mnie tak jest
  • Poziom 12  
    Witam
    Ja mam podobnyodtwarzacz i literka >s< pojawia się kiedy jest lepszy sygnał, a stereo jest wtedy gdy mam jeszcze mocniejszy sygnał i niejest sygnalisowane na wyświetlaczu (można go zato usłyszeć). Może to być wina softu lub czegoś innego.
    Jeśli masz soft do tego odtwarzacza to wgraj go i sprawdz co sie będzie działo
  • Poziom 22  
    Najlepiej nie baw się w bezowocne poszukiwania i pytania, tylko oddaj go w ramach gwarancji. Jeśli na odtwarzaniu mp3 masz stereo to znaczy że walnięte jest radio. Ja mam mp3 na tych samych układach i gra normalnie, , jak pojawi sie znaczek stereo, gra stereo. I wcale nie jest potrzebny do tego mocny sygnał. Prawda taka, że te wszystkie odtwarzacze firmy NoName maja jakis defekt, chinczyki robią tego na miliony. Jak możesz - wymień na nowy.
  • Poziom 2  
    Witam mam odtwarzacz Mp3 marki PRO 2 a dokładne symbole to MD42181 MSN 5001 4760 07-04 i Medion AG, 45307
    są takie na allegro obecnie do sprzedania i jest z nim mały problem a mianowicie po włączeniu go na wyświetlaczu pojawia się komunikat error dos. Podejrzewam że jest to oprogramowanie które trzeba ponownie wgrać tylko nie mam żadnych informacji na temat strony z której można by je ściągnąć więc proszę wszystkich którzy mogą mi w tym pomóc o odpowiedź na mój problem na maila bądź tu na forum. Mój mail to mirqs19(malpa)wp.pl dziękuje