Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta główna Fujitsu-Siemens D1218 nie odpala!

10 Lut 2006 00:06 1996 4
  • Poziom 10  
    WITAM.ZAKUPILEM PLYTE SIMENS D 1218 NA ALLEGRO w firmie polkom w szczecinie,po podlaczeniu wszystkiego kreci sie tylko wiatrak i swieci dioda led,brak reakcji na reset .wylaczenia .buzer ani raz nie piknie.moze cos zle robie ale po wlaczeniu wylacznika sieciowego zasilacza powinna sie zaswiecic tylko dioda led i przyciskiem na panelu powinno zalaczyc .lub resetowac, procesor p 3 1 G sprawdzony + pamieci w innym komputerze.prosze o podpowiedz co zrobic z tym fantem
    JAK SIE ZA TO ZABRAC.POZDRAWIAM.
    Moderowany przez TONI_2003:

Zmieniłem temat postu!
    ... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !

• SterControl
  • Spec od komputerów
    Najszybciej bedzie jak wyjmiesz płytę z obudowy,zostaw na niej tylko procka,ram i grafikę,resztę odłącz,tasmu od napędów też,zlokalizuj w okolicy baterii zworkę ClearCmos i przy wyłączonym zasilaczu przełóż zworkę w położenie 2-3 i po 5sek.przełóż z powrotem na 1-2.Procka i ram sprawdzałeś a jak wygląda sprawa z zasilaczem,też sprawdzany? Odpal na "pająka" bez obudowy.
  • SterControl
  • Poziom 10  
    dodaje pdf moze ktos podpowie jak ustawic wszystko

Moderowany przez jankolo:

Po pierwsze, dokumentów dostępnych w Internecie nie zamieszczamy na forum (regulamin i rozsądek tego zabrania). Po drugie, link do tego dokładnie dokumentu podałem koledze 17 godzin wcześniej. Po trzecie, pobieranie prowizji za darmowe dokumenty jest nieetyczne. Po czwarte, kolega pobiera prywatną prowizję za darmowy dokument, który koledze osobiście wskazałem. Uznaję postępowanie kolegi za wyjątkowo naganne i karzę kolegę otrzeżeniem. Załączony przez kolegę dokument oczywiście usuwam z forum.

• Poziom 10  
    odpowiedz.przepraszam ze tak uczynilem ale nie myslalem o zysku w zdenerwowaniu nie kliknalem ze nie rzadam prowizji.co do pdf nie wiedzialem ze tak nie mozna.jeszcze raz przepraszam.

Dodano po 4 [minuty]:

dziekuje bardzo za pomoc,plyta okazala sie uszkodzona ,odsylam do reklamacji bardzo dziekuje.pozdrawiam.