Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

szukam instrukcji obsługi do peugeota 406

spike27 10 Feb 2006 22:33 2298 8
    spike27
    Level 12  
    potrzebuje pilnie ksiazki na temat eksploatacji i napraw peugeota 406.z gory dzieki.
    vauer6
    Level 17  
    Pracuje w serwisie i jak cos trzeba bedzie to w miare mozliwosci pomoge.Calej instrukcji nie ma mozliwosci zalatwienia(za duzu tego)ale jak cos:)
    I przede wszystkim wiecej danych,stara-nowa,silnik itp.
    Pozdrawiam.
    spike27
    Level 12  
    bardzo sie ciesze pomoc sie przyda i to bardzo.dokładnie chodzi o silnik 2.0 rocznik 96".mimo wszystko instrukcja i tak by sie przydała(jeżeli nie cała to wybrane części).

Dodano po 6 [minuty]:

16 zaworowy
    vauer6
    Level 17  
    No nie ma sprawy tylko jezeli chodzi o metody napraw to sa ze 4 segregatory,dlatego potrzebuje konkretow,np.rozrzad,schemat wtrysku itp.
    Chyba ze chodzi o taka instrukcje co daja do nowego auta.obslugi-to moge poszukac.
    Pozdrawiam.
    spike27
    Level 12  
    jeżeli możesz przesłać instrukcje podstawowa to również bede wdzięczny,a co do usterek to mam jedna zwiazana ze wskaźnikiem poziomu paliwa,ponieważ pokazuje cały czas wskazanie do pełna,a po odpięciu wtyczki przy baku wskazówka pokazuje pusty zbiornik i zapala się kontrolka rezerwy.Potencjometr w baku został sprawdzony i działa.Nie wiem co robić i co jest przyczyna złych wskazań(powiedziano mi,że trzeba wymienić licznik.czy jest to konieczne??.poradź.

Dodano po 3 [minuty]:

zi.ko mam problem po zalogowaniu na strone.nie wczytuje instrukcji.nie wiem co zrobić.
    zi.ko
    Level 26  
    Nie wiem co robić bo nie mam tam konta ;] Napisz reklamacje.
    vauer6
    Level 17  
    Co deski licznikow to musisz rozebrac ja do golej plyty,pekaja luty na elementach wykonawczych,wlasnie poziom paliwa,obr,pred.
    jacbial
    Level 11  
    vauer6 wrote:
    Pracuje w serwisie i jak cos trzeba bedzie to w miare mozliwosci pomoge.Calej instrukcji nie ma mozliwosci zalatwienia(za duzu tego)ale jak cos:)
    I przede wszystkim wiecej danych,stara-nowa,silnik itp.
    Pozdrawiam.

Witam, byłem w serwisie i widziałem tam taki fajny programik odnośnie wyposażenia 406 i na pewno też innych modeli ale ten mnie najbardziej interesuje. Czy nie udało by sie takiego programiku załatwić?? W nim na pewno zamieszczone by było wszystko odnośnie poszczególnych części.
    Pozdrawiam Jacek