Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam instrukcji obsługi do peugeota 406

spike27 10 Lut 2006 22:33 1926 8
  • #1 10 Lut 2006 22:33
    spike27
    Poziom 12  

potrzebuje pilnie ksiazki na temat eksploatacji i napraw peugeota 406.z gory dzieki.

• #2 12 Lut 2006 11:37
    vauer6
    Poziom 17  

Pracuje w serwisie i jak cos trzeba bedzie to w miare mozliwosci pomoge.Calej instrukcji nie ma mozliwosci zalatwienia(za duzu tego)ale jak cos:)
    I przede wszystkim wiecej danych,stara-nowa,silnik itp.
    Pozdrawiam.

• #3 13 Lut 2006 00:19
    spike27
    Poziom 12  

bardzo sie ciesze pomoc sie przyda i to bardzo.dokładnie chodzi o silnik 2.0 rocznik 96".mimo wszystko instrukcja i tak by sie przydała(jeżeli nie cała to wybrane części).

Dodano po 6 [minuty]:

16 zaworowy

• #4 13 Lut 2006 09:15
    vauer6
    Poziom 17  

No nie ma sprawy tylko jezeli chodzi o metody napraw to sa ze 4 segregatory,dlatego potrzebuje konkretow,np.rozrzad,schemat wtrysku itp.
    Chyba ze chodzi o taka instrukcje co daja do nowego auta.obslugi-to moge poszukac.
    Pozdrawiam.

• #6 13 Lut 2006 23:15
    spike27
    Poziom 12  

jeżeli możesz przesłać instrukcje podstawowa to również bede wdzięczny,a co do usterek to mam jedna zwiazana ze wskaźnikiem poziomu paliwa,ponieważ pokazuje cały czas wskazanie do pełna,a po odpięciu wtyczki przy baku wskazówka pokazuje pusty zbiornik i zapala się kontrolka rezerwy.Potencjometr w baku został sprawdzony i działa.Nie wiem co robić i co jest przyczyna złych wskazań(powiedziano mi,że trzeba wymienić licznik.czy jest to konieczne??.poradź.

Dodano po 3 [minuty]:

zi.ko mam problem po zalogowaniu na strone.nie wczytuje instrukcji.nie wiem co zrobić.

• #7 13 Lut 2006 23:40
    zi.ko
    Poziom 25  

Nie wiem co robić bo nie mam tam konta ;] Napisz reklamacje.

• #8 14 Lut 2006 12:40
    vauer6
    Poziom 17  

Co deski licznikow to musisz rozebrac ja do golej plyty,pekaja luty na elementach wykonawczych,wlasnie poziom paliwa,obr,pred.

• #9 10 Cze 2006 19:11
    jacbial
    Poziom 10  

vauer6 napisał:
    Pracuje w serwisie i jak cos trzeba bedzie to w miare mozliwosci pomoge.Calej instrukcji nie ma mozliwosci zalatwienia(za duzu tego)ale jak cos:)
    I przede wszystkim wiecej danych,stara-nowa,silnik itp.
    Pozdrawiam.

Witam, byłem w serwisie i widziałem tam taki fajny programik odnośnie wyposażenia 406 i na pewno też innych modeli ale ten mnie najbardziej interesuje. Czy nie udało by sie takiego programiku załatwić?? W nim na pewno zamieszczone by było wszystko odnośnie poszczególnych części.
    Pozdrawiam Jacek

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson