Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który monitor 17" crt polecacie, dylemat!

11 Lut 2006 16:16 1266 8
  • Poziom 12  
    Witam mam zamiar kupna nowego monitora 17" CRT ale do max 450-530zł moje propozycje to:

MONITOR 17" SAMSUNG 795 DF

MONITOR 17" SAMSUNG 796 MB

Co o tym sądzicie ? a może wg. was są jakieś lepsze crt'ki za mniejszą cene lub w tej samej ? chetnie skorzystałbym z waszych porad. Z góry dzięki Wink

pzdr.

jeżeli pomyliłem dział to bardzo przepraszam
  • IT SerwisIT Serwis
  • Poziom 16  
    Nie wiem jakie to monitory ale osobiście polecam LG FLATRON F700B, kosztuje ok 520 zł. ale wg. mnie warto :D
  • IT SerwisIT Serwis
  • Poziom 12  
    hyh może jakieś argumenciki ? dlaczego lg polecasz ?
  • Poziom 16  
    Sam mam, ładnie działa, wyraźny obraz, dobra rozdzielczość (1024x768@85Hz max: 1280x1024), ładne kolory, płaski kineskop oczywiście, dobry producent, polskie menu ekranowe...
  • Poziom 36  
    Patrz na jakośc obrazu - zażądaj właczenia egzemplarza którym jesteś zainteresowany. Odpal na kompie podłączonym do tego egzemplarza program NEC Monitor Test i sam sprawdź jak wyglada obraz - nie będą chcieli udostępnic kompa? Nie śpiesz się, zmień sklep. To TY masz DOBRE pieniądze i TY dyktujesz warunki; widać im nie zależy. Co do awaryjności monitorów - jak z kazdym sprzętem: albo Ci się zepsuje szybko albo nie; nie masz na to wpływu (niestety).
    Osobiście zalecam odczekanie, dołożenie z 2, 3 stówki i zakup panelu LCD. Czemu? Jak kupisz, to sam będziesz wiedzieć.
  • Poziom 12  
    i tak też mam zamiar zrobić tzn dołożyc pare set złotych i kupic monitor LCD 17" tyle, że konkretnie jeszcze nie wiem który model ale raczej wezmę coś z samsunga do 1100-1200 chyba znajdę już coś dobrego (w miarę ;P ) może coś poradzilibyście cio ;) będe baaardz owdzięczny ;) Monitor jest mi do wszystkiego tzn troszke grafika, filmy, gry i zwykłe użytkowanie ;)
  • Poziom 36  
    Jak można coś polecić z 17", to HYUNDAI L70S+ spisuje sie b.dobrze. I cena tez juz niższa niż kiedyś.
  • Poziom 12  
    zakupiłem dziś LG L1730S ;)

Pozdrawiam topic zamkniety
  • Poziom 10  
    Jesli chodzi o LCD to zanim kupisz sparwdz warunki gwarancji, podobno tylko IIYAMA ma w porzadku warunki gwarancji, pozatym maja bardzo dobre LCD'ki. Co do CRT to ja osobiscie wole LG, ale juz widze ze sie myle bo duzo jest tu postow z usterkami... ale jesli nie LG to na pewno DELL, nie wiem na jakiej licencji sa robione ale u kumpla widzialem dwa 20paro calowe starsze i smigaja dalej bez wiekszych problemow... ale jak napisał Trabi "albo Ci się zepsuje szybko albo nie; nie masz na to wpływu (niestety)"