Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer btc 1330 - nie uruchamia się

11 Lut 2006 16:43 2359 13
  • Poziom 20  
    No wiec znajomy ma taki dekoder i mokra sciereczka go wycieral z kurzu - od tego czasu jak sie wlaczy dekoder to na nic nie reaguje. Sprawdzilem napiecia na wyjsciu zasilacza - sa takie jak gdzies znalazlem na forum, czyli
    pin 1...0V
    pin2...5,53
    pin3...0V
    pin4...0V
    pin5...0V
    pin6...0V
    pin7...0,27
    pin8...3,37
    pin9...3,37
    pin10...3,37
    pin11... 2,60
    pin12...5,06
    pin13...-8,73
    pin14...5,06
    pin15.... 15,24
    pin16...0V
    pin17...24,3
    pin18...0V
    pin19...29,8

No i teraz rodzi sie pytanie: co moze byc jeszcze powodem tego, ze dekoder nie reaguje?? Pzdr.
  • Poziom 25  
    Wyjaśnij to załączy się czy w końcu nie .W którym momencie się blokuje.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    No wiec jak wlacze wlacznikiem sieciowym to sie zapala wyswietlacz i nic poza tym. Nie reaguje na pilota, na wcisniecia klawiszy - na nic.
  • Poziom 13  
    nie pamietam jak to był bo juz dawno miałem taki problem z 13 najpierw sprubuj go zaprogramować jezeli to nie pomożo podmien ta pamiec kolo punktu serwisowego tylko musisz ja zaprogramowac orginałem jak to nie pomże napisz gg8777588 cos pomażemy tez miałem taki problem i sobie z nim poradziłem
  • Poziom 20  
    Wyglada to na przypadek - ta mokra ściera nie ma tu nic do rzeczy , akurat tak miało być , to jest stary tuner i pewnie jak sobie postoi na czuwaniu z pół dnia to sie załączy - to objaw lichego zasilacza , wymień pojemności i ma chodzic , pozdrawiam
  • Poziom 20  
    no ale gdyby pojemnosci cos byly do kitu to przypadkiem napiecia nie wahalyby sie duzo bardziej od tych co podalem a wlasciwych podobno??
  • Poziom 15  
    Jeżeli tuner już był programowany (EEprom,flash) to spróbuj docisnąć pamięć czasem się zdarza że nie łączy i dlatego nie da sie go włączyć.Jakby co to możesz pisać na GG 1357316 coś poradzimy
  • Poziom 11  
    eprom jest do programowania 24c16
  • Poziom 11  
    napisz czy wchodzi w tryb serwisowy, pozdrawiam
  • Poziom 20  
    troche dlugo to trwalo ale...programowanie eproma nic nie dalo, a dekoder nie wchodzi w tryb serwisowy. pzdr.
  • Poziom 11  
    jaki masz wsad we eepromie i czy kostka była wymieniana jak tak to na jaką ?
  • Poziom 20  
    kostki nie wymienialem a wsad wgralem oryginalny do 1330. Ale wydaje mi sie, ze uwalony jest flash 29F800 bo erica ma problemy z ta koscia, pokazuje mi blad na 2 nozkach. Czy to moglo byc powodem spalenia czegos na plycie glownej?
  • Poziom 12  
    witam miałem podobny przypadek zero brak reakcji tak na orginalnej kości jak i na przerobionej. przyczyna okazała sie prozaiczna poprzedni właściciel przy wyciąganiu kości która dość ciężko wyckodi używał ostrych narzedzi i poprostu w środku podstawki była przecięta ścieżka.pozdrówka
  • Poziom 20  
    no w porzadku, ale tutaj oprocz mnie nikt nie wyciagal eproma tym bardziej przy pomocy ostrych narzedzi :)