Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ADMINISTRATOR P2P i PROXY

xbox3600 11 Lut 2006 21:57 885 3
  • #1 11 Lut 2006 21:57
    xbox3600
    Poziom 16  

Witam mam dwa pytania
    1. Od pewnego czasu kompletnie kuleją mi torenty itp gadałem na ten temat z administratorem , i on twierdząco mówi ze oni nic nie blokowali , jestem przekonany ze tak i mam pytanie czy szło by mu to jakoś "udowodnic ":] ?? . , czy jak juz to ma prawo to ograniczac jesli w umowie nic o tym nie bylo pisane ??
    2. Transfer ze stron mam ok 30 KB/s , jednak czasami mamy właczone proxy i wtedy z http mamy ok 200KB/s i tez sie chciałem spytac na jakiej zasadzie te proxy działa , czy to po prostu nie jest tak ze my powinnismy miec te 200 a on nam przycina a czasami włacza pełne pasmo i nazywa to proxy :P , teraz mamy do wpisywania takie w ustawieniach przeglądarki ale jakis czas temu to jak on to stwierdził "proxy jest ale nie trzeba bo wpisywac bo ustawilismy automatyczne"

0 3
  • #2 11 Lut 2006 22:08
    zonkil
    Poziom 31  

Ja z administratorem miałem problem bo zablokowali mi porty 6991-6889 wtedy uzyłem programu ActivePort i widziałem które połączenia są ucinane!

0
  • #3 11 Lut 2006 22:11
    LEM
    Poziom 33  

BTW

Regulamin pkt 3 jasno określa kwestie formowania tematów. Jeśli nie zostanie poprawiony to cały temat "wyleci do kosza".

0
  • #4 12 Lut 2006 01:33
    dj_pielgrzym
    Poziom 24  

stary jesteś zielony jak but :)

Ja Ci polecam www.google.pl

po drugie ja osobiscie znam kilka rozwiązan jakimi można uciąć ssaczom p2p.
    - zwolnienie zakresu portów ( np do 1 kb )
    - kontrola pakietów i wycinanie tych z p2p
    - zlimitowanie ilosci polączen na pewnych pakietach np do kilku na sec ( zabija p2p )

oprócz opcji nr 2 są możliwości jak to ominąć.
    Jesteś ciekaw jak ?

Opzja szukaj jest za darmo ale nie na darmo :)

Żegnam :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo