Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy można odczytać soft z dvd przez rx-tx

12 Lut 2006 13:46 1320 4
  • Poziom 23  
    Witam interesuje mnie czy można odczytać org.soft z dvd przez złącze
    rx tx i jeśli tak to jakim programem można to zrobić w moim przypadku dotyczy to dvd daytek dvd707
    Pozdrawiam Darek
  • Poziom 38  
    A na jakim procesorze to jest oparte?
  • Poziom 23  
    jest to na MT1369AE ale problem już rozwiązany dopiero zaczynam z fleszowaniem dvd i nie byłem zorientowany w programach i ich działaniu . przy użycu programu mtktool jest możliwość odczytu zawartości flesha i oto właśnie mi chodziło .A wszystko żaczęło się od tego że sobie wymyśliłem programator do fleszy zrobić ze sprawnej elektroniki jakiegoś tam dvd i pierwszy jaki mi wpadł w ręce był właśnie DAYTEK DVD707 z fleszem 29lv800 flesz pięknie się kasuje i programuje się różnymi wsadami . Wziąłem więc drugie dvd tym razem TELETECH DVD344 na tym samym fleszu i procu MT1379. zaprogramowałem więc TELETECHA softem do DAYTEKA i zamieniłem miejscami flesze i ku memu zdziwieniu dvd było matrwe - czyżby każdy proc inaczej zapisywał sobie flesza dodam że bez ponownego przelutowywania fleszy a jedynie po ich ponownym zaprogramowaniu odpowiednimi softami oba działają prawidłowo. Nie bardzo rozumiem dlaczego tak jest może ktoś coś dopowie
    Zgóry dzięki za info
    Pozdrawiam Darek
  • Poziom 11  
    Istnieje jeszcze coś takiego jak suma kontrolna, być może to jest twoim problemem.
  • Poziom 38  
    Niektóre Flash-e posiadają dwie organizacje matrycy pamięci: 1M/8bit lub 512K/16bit. Przykładem może być LH28F800BJE firmy Sharp, wyborem organizacji jest linia BYTE#.