Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek w passacie

12 Lut 2006 17:04 1251 7
  • Poziom 2  
    Mam problem z centralnym zamkiem w passacie. Na drzwiach kierowcy znajduje się przycisk do zamknięcia drzwi, po wciśnięciu go drzwi się zamykają po czym pasażera i prawe tylne otwierają się (przycisk wyskakuje). Gdy chce zamknąć samochód pilotem drzwi się zamykają (przyciski wciśnięte) lecz alarm nie i światła nie dają sygnału , po wciśnięciu pilota drugi raz słychać zamykanie się drzwi pasażera i prawe tylne, alarm się włącza , światła dają sygnał i kontrolka od alarmu mryga.
    Dziękuje za pomoc
  • Poziom 33  
    Jaki pasek,który rok,zamek jaki oryginał czy dokładany i czy tak było cały czas czy teraz się to posypało?
  • Poziom 2  
    1.8 20V r.98 zamek (alarm) prawdopodobnie oryginalny w tym roczniku, dopiero co go kupiłem zauważyłem to na 3 dzień (za słabo go sprawdziłem) . Słyszałem że alarm mógł się przemrozić lub zawilgotnieć. Jeśli tak to może wiesz czy można to samemu wymienić i ile stoi nowy alarm i gdzie on jest zamocowany?

Dzięki
  • Poziom 33  
    Możliwe,że padają silniki w zamkach.Miałem kiedyś taki przypadek.Może ktoś przerabiał sobie zamek.Zadzwoń do gościa od którego go brałeś i zapytaj się czy tak było.Jaki masz alarm?Załączany oryginalnym pilotem czy oddzielnym?Sprawdź jeszcze przewody w przelotkach między drzwiami a słupkiem,mogły sie przerwać lub naderwać.:?:
  • Poziom 2  
    Pilot jest oryginalny w kluczyku. Gdy naciskam pilota drugi raz wygląda jakby przycisk w zamku delikatnie się dociągał, elektryczna szyba w drzwiach które się zamykają nie działa, silniczek pracuje słychach, ale chyba to nie ma związku z tym. I caly czas się zastanawiam z tym alarmem bo gdy by był zepsuty to chyba by się nie włączał za drugim razem. Chyba masz racje jest jakiś opór na te zamki. (akumulator był wymieniany)
    Dzieki
  • Poziom 33  
    Sprawdź te kable.To może być przyczyną.Jak są dobre to padają silniczki od zamków.A z tym alarmem to dziwna sprawa.Jak się nazywa ten alarm.

Dodano po 3 [minuty]:

Coś dużo rzeczy ci nie chodzi w tym samochodzie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Ja też tak kiedyś miałem przy omedze ale wtedy nie mogłem zgasić wogóle samochodu.